آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 10:07   |   کد مطلب: 35470
یادداشت/ در پی انتصاب جوان‌ترین امام جمعه؛
آیت الله! برای مردم بمانید و قدم بردارید
خالصانه و قاطعانه به میدان بیایید و با ورودتان ضمن اینکه محور وحدت خواهید بود برای مردم‌ قدم بردارید و برای مردم آیت الله بمانید.

به گزارش نافع، پس از کش و قوس‌ها و حرف و حدیث‌های فراوان آیت‌الله طه محمدی، نماینده محترم ولی فقیه در همدان جای خود را به روحانی جوان آیت الله شعبانی سپرد.

هر چند این تغییر به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد و آسمان و ریسمان را به هم بافتند تا آیت الله بماند، اما سیاست‌های ستاد ائمه جمعه و نظر رهبر معظم انقلاب بر جوانگرایی آنقدر قاطعانه بود که هیچ توجیهی را از این عده خاص پذیرا نشد.

حامیان خاص آیت الله تا جایی مصر بودند که نگذاشتند آیت الله استعفا بدهد، تا آیت الله محمدی با صدور  حکم جدید از سوی رهبری برای آیت الله جوان به کنار برود!

اما اینکه اصرار بر ماندن در شان این بزرگوار بود یا خیر و این تلاش‌ها برای ماندن در چه رتبه ولایتمداری تعریف می‌شود بی شک در صلاحیت قلم نگارنده نیست اما قلم فرسایی امروز ما با تشکر از زحمات 14 سال و اندی از وی و تبریک انتصاب آیت الله جوان همراه است و چند سطری را در خصوص انتظارات مردم و افکار عمومی از ایشان خواهیم نگاشت.

 بی شک حضور آیت الله جوان در جایگاه نماینده ولی فقیه در استان می تواند دمیدن خونی تازه در همه امورات استان باشد.
آیت الله قطعا از حال و روز مردم این استان بخوبی آگاه است از آمارهای فقر، فحشا، فساد و بیکاری واقعی آگاه است.

آیت الله می‌داند که این امت حزب الله بر اثر سوء مدیریت مدیرانی ضعیف که احوال مردم را این چنین رقم زده‌اند، دچار مشکلات عدیده‌ای هستند!

مردم از وی  پیش و و پیشرویی می‌خواهند که مردمی باشد و بجای اینکه وقتش و سخنانش  و خطبه‌هایش به مجیزه‌گویی دولتمردان سپری شود، درد مردم و انقلاب و نظام را فریاد بزند!

مردم از آیت الله می‌خواهند در میانشان باشد؛ مردم دارالمومنین همدان بهترین محافظان شما هستند، تشریفات  و تجملات را با این مردم کنار بگذارید، ساده زیستی بنیانگذار انقلاب و رهبر عزیزمان را  ملاک قرار دهید در ساختمان‌های آنچنانی با اتاق‌های فراوان  کار این مردم حل نخواهد شد.

تجربه چندین ساله انقلاب ثابت کرده است هر مقدار که  روحانیت از رنگ و لعاب‌ها دوری کند مردم بیشتر به آنها تکیه خواهند کرد ،همانطور که این مردم در سال ۵۷ با تکیه بر رهبری مردمی و ساده زیست، انقلابی را در دنیا ثبت کرده‌اند که ۴۰ سال است استعمارگران و امپریالیسم هنوز در حسرت فروپاشی آن هستند.

آیت الله می‌داند که  علیرغم همه مشکلات اقتصادی و فساد دولتمردان و بعضا خواص ما این انقلاب در بین دنیا رخ‌نمایی می‌کند و آنهم از برکت پایه‌ استواری است که معمار کبیر انقلاب بنا نهاده و رهبری مردمی که در راس آن است.

امام جمعه جوان همدان بداند  و آگاه باشد که یاران و اعوانی که دور خود جمع خواهد کرد با چه نیات و  چه سبقه اجتماعی به سراغش  می‌آیند.

مراقب باشید یارانی را برخود برگزینید که بدنبال بهره‌برداری از جایگاه دفترتان نباشند.

مردم انتظار دارند که منافع‌طلبان، لوکس‌پوشان، لوکس‌نشینان و لوکس‌رانان زمام امور را در دفتر شما عهده‌دار نباشند، افرادی که از چند منبع دارای در آمد باشند قطعا نمی‌توانند از درد آن پیرمرد و یا پیرزن محتاج نان شب مطلع شوند!

کسانی که در این شرایط وانفسای اقتصادی هر روز یک اتومبیل عوض می‌کنند نمی‌توانند درد جوانی را که دغدغه تشکیل خانواده دارد، بفهمند!

امام جمعه جوان بداند و مراقب افرادی باشد که بواسطه ارتباط با او رانت‌های اقتصادی و سیاسی براه نیندازد و بدنبال ثروت‌اندوزی و اشرافی‌گری نباشد.

مردم دارالمومنین همدان بدنبال تکیه‌گاهی معنوی هستند، این مردم بخوبی ثابت کرده‌اند که همیشه پشت سر  روحانیت بوده‌اند ،پس شما هم مردمی باش. زرق و برق‌های ساختمان‌‌های آنچنانی  چاره ساز گرفتاری مردم نخواهد بود، از مسائل اشتغال و معیشت مردم‌ به راحتی گذر نکنید، به آمارهای کذایی و دروغین برخی مدیران که برای خوش خدمتی مدیران بالادستی خلق می‌کنند ،اعتماد نکنید.

جناب آیت الله برای مردم‌ جهادی به میدان بیایید، از خوش اقبالی شما، استانداری بر مسند امور است که دغدغه اصلیش معیشت مردم بوده و ایشان هم معتقد است که لیاقت این مردم‌ این وضعیت بد اقتصادی و بیکاری جوانان نیست.

پس خالصانه و قاطعانه به میدان بیایید و با ورودتان ضمن اینکه محور وحدت خواهید بود برای مردم‌ قدم بردارید و
برای مردم آیت الله بمانید.

----------------
 یاسر نصرتی
---------------
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت