آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 08:28   |   کد مطلب: 31442
ما جهانیان را متحیر کردیم در حمایت از انقلابمان:
دست به دست هم انقلابی خلق کردیم به بلندای تاریخ....
انقلاب
دست به دست و پشت به پشت و دل به دل هم دادیم و انقلابی خلق کردیم به بلندای تاریخ، تاریخی که هم چنین ژرفا و عمقی در یک انقلاب مردمی به خود ندیده بود.

به گزارش نافع، "ما" جهانیان را متحیر کردیم در حمایت از انقلابمان تا جایی که در برابر هر توپ و گلوله یک قلب سپر کردیم و ۸ سال با خون و جان از نهال نوپای انقلاب دفاع کردیم.

 

از پای ننشستیم حتی وقتی دست متخاصم اهریمن در دل شهرها و روستاها داغ عزیزان و جوانان را به دلمان می نشاند و تلاش می کرد ما را از حمایت انقلاب نوشکفته مان دور کند.

 

جنگ، ترور و نبرد سخت به پایان رسید اما نبرد نرم و موذیانه دشمن تازه شروع شده بود، عزم کرده بود بسوزاند هرچه که در اعتقادات ما ریشه داشت تا بلکه براندازد این همبستگی و شهامت و دلاورمردی مان را.

 

اما ما در راه نماندیم و دست نشستیم از آنچه حقمان بود، خاکریزهایمان را به دل شهرها بردیم وقتی دیدیم دشمن در جنگی نرم و متهاجمانه به فرهنگ، عزم تغییر در اعتقادات و باورها و یکرنگی هایمان کرده است.

 

این انقلاب حق ما بود، این نظام آرمان ما بود، نمی خواستیم و نباید آن را به راحتی از دست می دادیم و ندادیم، حالا دیگر پای به ثمر نشستنش خونها داده بودیم و تکلیف حکم می کرد به حرمت خون یاران سفر کرده هم شده به چنگ و دندان حفظ کنیم جان جوان انقلاب را.

 

بارور شدن انقلاب را در شکوفه های علم و صنعت و عزتش به رخ کشیدیم، پشت میزهای مدرسه و دانشگاه، سنگر ساختیم برای تعالی شکوفه های علم در دامن انقلابمان و "احمدی روشن ها" و "تهرانی مقدم ها" را در این راه به ثمر رساندیم.

 

 

انقلابمان به جوانی تنومند بدل شد و آوازه شهرتش عالمگیر شد و ما این آوازه را به گوش همه آزدیخواهان جهان رساندیم و حالا انقلاب عزیزتر از جانمان به مرز۴۰ سالگی خود رسیده است، به دوران بالندگی، به بروز و ظهور رویش های انقلابی نو، به اقتدار، به صلابت و به همه آنچه یاران سفرکرده و مراد اهل دل جمارانی ما به امید دیدنش جان بر کف نهادند.

 

این انقلاب از آن ماست و ما همیشه پشت او بودیم و هستیم،  تا دنیا دنیاست بهمن برایمان به یمن قدوم یار متبرک است و باز بر سر راه آرمانش به استقامت ایستاده ایم، همیشه بودیم و هستیم تا زمانی که فجر انقلاب بر قله های اقتدار در حال تکرار طلوع است، همیشه بودیم و هستیم تا یار همیشه منتظر از راه برسد.

 

ما آمدیم، سالها و بارها برای تکرار حمایت از فجری که ۴۰ سال قبل بر تاریخ کشورمان طلوع کرده بود آمدیم و حالا ایستاده ایم بر فراز چهلمین سالگرد طلوعش تا نظاره کنیم راه رفته را و به تماشا برویم آینده پیش رو را و غرق لذت و کامیابی کنیم جان خود را و عزیزمنتظَر را که پرچم به دست انتظار ما را می کشد تا انقلابمان را به سر زلف ظهورش گره بزنیم. ما آمده ایم....

 

یادداشت از : زهرا بیگدلو

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما