آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 21 تير 1396 ساعت 13:10   |   کد مطلب: 28092
 تخریب ناشی از عجز
چند روزی است که رسانه های بعضی از جناح های سیاسی کشور به بهانه یک فیلم تقطیع شده از سخنان استاد رحیم پور ازغدی مشغول تخریب ایشان هستند و نکته جالب این است که وی را تئوریسین جریان اصولگرایی می نامند تا شان علمی ایشان را در حد سخنران حامی یک حزب سیاسی پایین بیاورند.

به گزارش نافع، به نقل از صبح رزن،همه کسانی که با سخنرانی های رحیم پور مانوس بوده اند می دانند که وی یک شخصیت علمی است که فقط از جریان اصیل انقلاب با همان آرمانهای اولیه و خالصش دفاع می کند و در بند نام ها و شخصیت ها نیست و بارها و بارها از مسئولین وابسته به اصولگرایی نیز انتقادات تند نموده است.

 

 

هدف رسانه های غیرانقلابی از تقلیل شخصیت رحیم پور در حد سخنران حامی یک حزب این است که بیان روشن وی را در ذهن نسل جوانان به مسلخ لج بازی های سیاسی مرسوم و حاشیه ای ببرند تا جوان امروز به جای «گفته» به «گوینده» بنگرد.

 

 

 دلیل اصلی ناراحتی غیرانقلابیون و رسانه هایشان از رحیم پور این است که وی با بیان متفاوت، مستدل و صریح خود اجازه نداده است بعضی از جناح های سیاسی کشور، یک امام خمینی قلابی که اهل سازش و اشرافیت و مسامحه کاری است تحویل افکار جوانان دهند.

 

 

 

یا کم کم یک تعریف مرده و بی خاصیت را از انقلاب اسلامی در اذهان جا بیندازند که با طاغوت هیچ فرقی ندارد و فقط دردسر ساز است.

 

در خلوص انقلابی، استحکام فکری و نفوذ کلام استاد رحیم پور همین بس که تیم های ترور ضد انقلاب حداقل سه بار قصد ترور وی را داشته اند که خوشبختانه دستگیر شده اند.

 

 

اگر از بین نظریه پردازان جریان های مخالف رحیم پور ازغدی کسی هست که ضد انقلاب تا حدد تصمیم به ترور وی از او عصبانی باشد، بگویند تا بشناسیم.

طیب سعیدی

دیدگاه شما