آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 18 تير 1396 ساعت 01:35   |   کد مطلب: 28041
این روزها که ورزش در بین انبوه مشکلات مردم گم شده باید گفت خلاء ورزش آسیبی است جدی و فراموشی آن آسیبی جدی‌تر! پس انتظار از مسئولان بالادستی شهرستان اسدآباد ای است که وارد گود شوند تا این عمق ناکامی عمیق‌تر نشود.

به گزارش نافع، به نقل از  خبرنگار آوای سیدجمال؛ درگذشته‌ای نه‌چندان عادت داشتیم هرچند وقت یک‌بار بنرهای نصب شده در حوالی میدان امام(ره) را با غرور بخوانیم و شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران اسدآباد در میادین کشوری و بین‌المللی باشیم؛ ورزش‌های مختلف در دیار سید جمال روبه پیشرفت بودند و نوجوانان و جوانان جذب این حوزه‌ی مفرح می‌شدند.

مشخص نشد آن‌همه افتخارآفرینی چگونه یک‌باره تبدیل به یک ضعف شد تا حدی که آخرین بار یادمان نمی‌آید که چه موقع بنری مبنی بر افتخارآفرینی ورزشکاران اسدآباد در میادین در شهر نصب شده است؟

شاید بشود گفت این موضوع در بین انبوه مشکلات مردم گم شده است اما این نکته را نیز باید گفت خلاء ورزش آسیبی است جدی و فراموشی آن آسیبی جدی‌تر!

مسئولین این حوزه در سالهای گذشته با تیشه‌ی خود به ریشه‌ی آن افتاده‌اند تا حدی که اکنون چیزی جز یک تصویر قدیمی از افتخارآفرینی ورزشکاران بر اذهان باقی نمانده است.

کسب مقام‌های جهانی در رشته‌های کشتی و رزمی و حضور در لیگ‌های کشوری بسکتبال و فوتبال همه و همه تبدیل به یک نوستالژی شده است.

مدیران ارشد شهرستان در سنوات گذشته و شاید اکنون با بی‌سلیقگی محض و انتخاب افراد نامرتبط در رأس هیأت ورزشی تنها امید حضور متخصین ورزش در هیئت ها را بر باد دادند که نتیجه‌ی آن شده است چیزی که می‌بینیم.

اینکه مردم انتظار داشته باشند مسئولین برای اعتلای ورزش شهرستان تلاش کنند یک حق طبیعی است؛ حضور دلسوزان و متخصصین باتجربه در رأس کار می‌تواند از آسیب بیشتر جلوگیری کند و نوید افقی روشن برای ورزش شهرستان را بدهد.

اکنون این انتظار از مسئولین بالادستی شهرستان اسدآباد می‌رود وارد گود شده تا این عمق ناکامی عمیق‌تر نشود.

دادن امکانات لازم به ورزشکاران و برآورده کردن درخواست‌های منطقی آنان می‌تواند هوای تازه‌ای در فضای ورزش شهرستان بدمد که این نکته‌ی مهم نیز باید موردتوجه برنامه ریزان قرار بگیرد.

مردم و ورزشکاران نیز در برخی موارد از عدم اطلاع‌رسانی درست هیأت به هنگام کسب موفقیت گله‌مند هستند که این مهم نیز می‌تواند بااطلاع رسانی در فضاهای مجازی و ارتباط با وب‌سایت‌هایی همچون آوای سیدجمال تا حد زیادی پوشش داده شود.

نکته‌ی پایانی اینکه مردم اسدآباد منتظرند ورزش شهرستان به جایگاه واقعی خود در سطح کشوری و بین‌المللی برسد و این مسیر نمی‌شود مگر باخرد جمعی مسئولین، تلاش ورزشکاران و حمایت‌های مردم.    

الف.گوهری

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت