دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت 08:46   |   کد مطلب: 27619
به‌راستی دلم برای افکار غلط تو می‌سوزد، تو به قول آقایمان با این ترقه‌بازی ما را از چه می‌ترسانی؟ اینجا ما همه مالک اشتریم و پشت این انقلاب ایستاده‌ایم...

به گزارش نافع به نقل از  آوای سیدجمال؛ بهشت نزدیک است، بهشت همین‌جاست، پشت گوشمان. دروغ است بهشت نه با خوبی تو را به خودش دعوت می‌کند نه با نیکی و نه با مهر و محبت و مهربانی‌. کجای کاری؟ بهشت را باید خود بسازی! کافی است اراده کنی؛ کافی است خود بخواهی؛ کافی است به ما بپیوندی؛ بهشت ما پر است از حوری‌های زیبایی که انتظار آمدنت را می‌کشند. حوری‌های زیبا را تنها نگذار بیا و با همراه شدن با ما عضو این بهشت شو...

 

این‌ها حرف‌های داعش است؛ وعده‌هایی که بوی پوچی می‌دهد، بوی نیستی و جهنم، بوی تلخ نامردی و ناراستی؛ بوی با سررفتن بی‌تعارف به خانه شیطان.

 

آدمی باید خیلی بی‌فکر باشد که فکر و ذهنش را فدایی این حرف‌ها کند. داعش همان دشمنی که از لجن‌زار دشمنمان سیراب می‌شود، دارد هدفی را دنبال می‌کند که پوچ است و پوچ.

 

 اینجا ایران است کشور ضامن آهو؛ اینجا سرزمین همت‌هاست؛ سرزمین حسن باقری‌ها؛ این‌چنین مردهای مدافع حرم است که به عشق حسین می‌جنگند و برای دفاع از حرم زینب نه به عشق حوری و بهشت. 

 

تو کجای کاری دشمن ذهن کوچکت دارد کجا را سیر می‌کند اینجا ایران است سرزمینی که در هشت‌ساله دفاع مقدس دلیرانه جنگید و درخشید تو ما را از سربریده و شهادت می‌ترسانی؛ اینجا سرزمین شهید پروران است.

 

 به‌راستی دلم برای افکار غلط تو می‌سوزد، تو به قول آقایمان با این ترقه‌بازی ما را از چه می‌ترسانی؛ بگذار آب پاکی را روی دست نجست بریزم، حتی اگر ازسرهایمان کوه‌ها بسازند فرزندانمان در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند سید علی خامنه‌ای را تنها گذاشتند؛ چرا که اینجا ما همه مالک اشتریم و پشت این انقلاب ایستاده‌ایم؛ درخت انقلاب را هیچ باد مخالفی نمی‌تواند حتی برگش را بریزد تو که فوت حیوانی بیش نیستی.

 

اینجا هنوز مردانش بوی مقاومت می‌دهند بوی ایثار و ایستادگی. تو کجای کاری  تو را به هلاکت می‌رسانیم تا بدانی ایرانی یعنی سرتاسر دفاع.

 

بوی فتنگی‌ات این بار سرزده به سرزمین ما؛ یادت نرود داعش که ما بوی فتنگی‌ات را ازمیان بر می‌داریم و ریشه این فتنگی را می‌سوزانیم.

 

تو علفی هرز بیش نیستی علفی که با جوی کثافت  دشمنان ما سیراب می‌شوی ای علف هرز  به یاد بیاور که هرزگی گل نمی‌کند هرزگی فقط خشک می‌شود و از بین می‌رود چرا که این‌جا سرزمین همت و حسن باقری و احمد کاظمی و چیت ساز است؛

 

 این‌جا سرزمین حسین‌همدانی و جهان‌ارا ست. این‌جا سرزمین دلیرمردانه شهدای حرم است. ما را از سرهای بریده نترسان‌.

 

 این‌جا دل‌ها برای حسین و عباس و زینب می‌تپد این‌جا دل‌ها همه جمکران و کربلاست این‌جا با خون مردانی ابیاری شده که با جانشان از سرزمین و ناموس محافظت کردن این‌جا سرزمین مردان خداست.

 

 اینجا ایران است دشمن حواست کجاست این‌‌جا سرزمین مردان خداست. دشمن ریشه ات را. می‌سوزانیم.

 

 و حرف آخر:  الحق که تو از سلاله فاطمه‌ای با خنده خود به درد ما خاتمه‌ای. زیباتر از این نام ندیدم به جهان سید علی حسینی خامنه‌ای

 

یادداشتی از فاطمه بگزاده

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت