دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 ساعت 23:10   |   کد مطلب: 27156
برادر باقر! امروز 25 اردیبهشت 96 در حالی که در اوج محبوبیت رقابت انتخاباتی قرار داشتی، حرکتی را انجام دادی و در جهت تغییر و افزایش توان انقلابی‌گری به نفع حجت‌الاسلام و‌المسلمین رئیسی این سید اولاد پیغمبر و سرباز ولایت ایثارگری کردی که هیچ واژه‌ای توان رساندن این پیام را در قامت خود نمی‌بیند.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی‌اکبر فامیل‌کریمی در حمایت از اقدام انقلابی محمدباقر قالیباف چنین نوشت.

مجاهد نستوه در روزهای جنگ تحمیلی یک بسیجی تمام‌عیار بودی، فرمانده‌ای مقتدر شدی، هنوز فریادهایت در پشت بیسیم‌ها که پشت دشمن را به لرزه درمی‌آورد و دل لشگریان اسلام را محکم می‌کرد در آرشیو دفاع مقدس موجود است.

سردار روزهای سخت! جوان‌ترین فرمانده لشگر اسلام در روزهای دفاع مقدس بودی که به عالی‌ترین وجه فرماندهی کردی ، هیچ کس منکر این بزرگی و عظمتت در جنگ نبوده، برادر باقر در زمان دفاع مقدس هم بیشتر فکر می‌کردی و دقیق عمل می‌کردی، فرمانده باهوشی بودی به نحوی که تا آخرین روزهای جنگ تحمیلی، به هیچ وجه سازماندهی لشگرت به هم ریخته نشد، الگو بودی و قوی، جسور بودی و مقاوم، جنگ تحمیلی که تمام شد، هر جا قدم گذاشتی موفقیت بود و سربلندی، رضایت مردم بود و توسعه تمام عیار واقعی، همواره در تراز ابرمدیریت‌های جهانی عمل کردی که یک دنیا گفته و ناگفته در این وادی است تا مجالی دیگر!

در قامت ریاست جمهوری در انتخابات سال 92 وارد شدی، به جرم ایستادن برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی مورد آماج حملات ناجوانمردانه ناکثین گردیدی و مارقین از پشت به تو شمشیر زدند، عهدی که با تو بسته بودند را شکستند که آن هم در تاریخ ایران اسلامی ثبت خواهد شد و  با کمترین اختلاف کشور محروم از حضور شما برای پیشرفت و  سازندگی شد.

ولی امروز 25 اردیبهشت 96 در حالی که در اوج محبوبیت رقابت انتخاباتی قرار داشتی، حرکتی را انجام دادی و در جهت تغییر و افزایش توان انقلابی‌گری به نفع حجت‌الاسلام و‌المسلمین رئیسی این سید اولاد پیغمبر و سرباز ولایت ایثارگری کردی که هیچ واژه‌ای توان رساندن این پیام را در قامت خود نمی‌بیند.

چه بگوییم، مردانگی، شهامت، شجاعت، غیرت انقلابی، شرف، ادای تکلیف، انجام وظیفه؟ نه، فقط یک جمله جلوی بغض سنگینم را می‌گیرد، بسیجی بودی، خیبری شدی! در جنگ عاشورایی بودی و مالک اشتروار عمل کردی، در اطاعت از ولی امر مسلمین عمار بودی، در سیاست عالی عمل کردی و در مناظرات ابوذروار وارد شدی، غوغا کردی، عزیز بودی برای مردم ایران، ولی دوست‌داشتنی‌تر شدی، نشان دادی که به وصیت امام عزیز عمل کردی که فرمودند: ( نگذارید انقلاب به دست نامحرمان بیفتد)

مطمئن باش این بیانیه از ورق‌های زرین انقلاب اسلامی خواهد شد و تو سردار بزرگ پرچمدار این افتخار عالی

خسته نباشی فرمانده...

انتهای پیام/

دیدگاه شما