دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 ساعت 14:26   |   کد مطلب: 27038
روحانی در همدان بسیار زودتر از آنچه که فکر می شد از کوره در رفت تا بار دیگر ثابت شود اساسا حتی برای چند دقیقه و چند لحظه تحمل شنیدن نقد و سخن مخالف ندارد.

به گزارش نافع، روحانی در همدان بسیار زودتر از آنچه که فکر می شد از کوره در رفت تا بار دیگر ثابت شود اساسا حتی برای چند دقیقه و چند لحظه تحمل شنیدن نقد و سخن مخالف ندارد.

 

حملات تند و همراه با متلک پرانی گسترده روحانی امروز شامل همه شد.

 

از دولت قبل تا قوه قضاییه تا نامزدهای انتخابات همه مورد حمله روحانی قرار گرفتند تا خود روحانی با سیمای نگران و خشن خود ثابت کند خطر بصورت جدی لمس کرده است.

 

هیچ خط قرمزی نماند که روحانی امروز در همدان از آن عبور نکند حتی روحانی تلویحا امروز از اعدامهای منافقین وحشی و خونخوار هم انتقاد کرد و تا جایی با آنان هم‌نوایی کرد .

 

حمایت از سران فتنه و نام بردن محصورین و تهدید دستگاه قضایی بر همگان و نزدیکترین افراد متفکر روحانی قبولاند  که او هیچ خط قرمزی نمی شناسد.

 

حمله روحانی به کمک به کشورهای همسایه حملات مستقیم و غیر مستقیم به نهادهای انقلابی که در همین برنامه هم صبورانه امنیت او و میتینگش را قبول کرد بودند همه و همه فقط بیانگر یک چیز بود نگرانی و استرس شدید ریس جمهور از تک دوره ای شدنش.

 

می‌توان به جرأت گفت هیچ ساختاری در نظام جمهوری اسلامی باقی نماند که روحانی ان را مورد حمله قرار ندهد .

 

بماند که امارهایی که امروز او داد از جمله بیکاری زنان در دولت قبل بارها و بارها تکذیب شده بود.

 

در یک کلام سیمای امروز دکتر حسن روحانی نه حقوقدان بود و نه حتی سرهنگ سیمای او چهره مردی خشن و‌ پر استرس از ۲۹ اردیبهشت بود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت