دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 27 فروردين 1396 ساعت 08:35   |   کد مطلب: 26646
انقلاب اسلامی تاریخ جدیدی ورای مجموعه مناسبتهای اقتصادی و سیاسی صرف رفتن و آمدن رژیم هایی که در تاریخ ظهور پیدا کرده، تاسیس کرده است.

به گزارش نافع، چرا شرایط فعلی انقلاب اسلامی با گذشت سی و هشت سال از عمر آن با آرمان های انقلاب اسلامی فاصله دارد؟

انقلاب اسلامی تاریخ جدیدی ورای مجموعه مناسبتهای اقتصادی و سیاسی صرف رفتن و آمدن رژیم هایی که در تاریخ ظهور پیدا کرده ،تاسیس کرده است.

از زمان ظهور یک تاریخ تا هنگامی که بسط یابد و تاریخ قبل را بپوشاند و خود را نهادینه کند و عوالم خود را بیافزاید مستلزم دوران گذاری طولانی است.

در تاریخ غرب گذار از یک عالم به عالم دیگر(انحطاط غرب قرون وسطی از نیمه قرن دوازدهم) آغاز، اما تغییرات اساسی و گذار از عالمی به عالمی دیگر(سیصد_سال_بعد در قرن۱۷یا۱۸) رخ میدهد.

در ابتدا باید گفت کشور ما قبل از انقلاب در دل جهان به هم پیوسته ای قرار داشت (از هر حیث اقتصادی_فرهنگی_سیاسی) که غرب کاملا بر آن مسلط بود،این جهان به قدری به هم پیوسته بود که اگر هر گوشه ای از آن را به هم میزدید کل سیسم بهم میخورد.بنابراین کل سیستم در مقابل ما قرار داشت.

در ثانی انقلاب از لحظه اول در هر دو مقیاس جهانی و خارجی توسط یک جهان متخاصم احاطه شده بود

جریان لیبرال جهانی و نئولیبرال داخلی(فراماسون غرب زدگی شبه مدرن)

انقلاب اسلامی در مقیاس داخلی دقیقا در مقابل این فراماسیون قرار گرفت  و تمام مشکلات امروز ما هم میراث آن می باشد.

این فراماسون سه سیستم اصلی داشت:

سیستم سیاسی که رژیم پهلوی مظهر و اراده سیاسی آن بود(در واقع مادر این سیستم بود)چون توانست بقیه سیستم ها را بسازد.

سیستم اقتصادی غرب زده شبه مدرن که قبل از شکل گیری سیستم سیاسی آن(رژیم پهلوی) در کشور وجود داشت که نمایندگان این سیستم سرمایه داری سکولار شبه مدرن بودند.

سوم سیستم فرهنگی که قوی تر از ابعاد اقتصادی بود و روشنفکرها مسؤولیت هدایت آن را بر عهده داشتند.

این گروه دقیقا از آغاز انقلاب بابرنامه و هماهنگ به سمت بازسازی سیستم لیبرالی خود بعد از فروپاشی مشغول شدند به این صورت که بخشی از جریان روشنفکری (که بیشتر گرایش لیبرالی داشتند و پس از مدتی نئولیبرالیسم را در ایران متولد کردند) به حاکمیت وصل شد.

این گروه در دهه ۶۰ با مهره چینی در وزارت ارشاد و  علوم کاملا موفق عمل کردند و با نفوذ خود در این سطح از حاکمیت انقلاب فرهنگی مد نظر را تغییر مسیر دادند.

این عده با بازسازی سیستم فرهنگی خود که نئو لیبرالی را در بر میگیرد به بخشی از سیستم سیاسی کشور بعد از انقلاب تبدیل شدند و در ادامه این نفوذ و قدرت سیستم اقتصادی لیبرالی را نیز بازسازی کردند.

این گروه با تمام شعارهای رنگارنگ دهه شصتی شانزمینه ساز تهاجم فرهنگی به داخل کشور میشوند.

در نتیجه با انقلاب اسلامی تابلوی سیاسی لیبرال در کشور که مظهر آن رژیم پهلوی بود شکسته شد.

با رهنمود خاصه مقام معظم رهبری پیرامون نفوذ و نفوذی ها مرحله گذار انقلاب اسلامی در حال گذر است و فرهنگ برنامه ریزی شده غربی توسط نفوذی ها(در حوزه رسانه و کتب و...) باتوجه به  رویش های انقلاب اسلامی در آستانه فروپاشی است و در آغاز فصل جدیدی است.

و با تئوری اقتصاد مقاومتی تابلوی سوم لیبرالی نیز در هم شکسته شده است و به همین جهت سرمایه داری سکولار نیز در پایان عمر خویش به سر میبرد

انقلاب اسلامی با مدیریت انقلابی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) تمام هیمنه لیبرالی و غربی را در هم شکسته و در انتهای پیچ تاریخ به سر میبرد و دوران گذار از عالمی به عالمی دیگر به فضل خدا در حال تحقق است.

 

پس فاصله شرایط فعلی انقلاب اسلامی با آرمان های آن به دلیل وجود عناصر نفوذی (نئولیبرال ها) در مراکز حساس و تصمیم گیر بوده است که از بازماندگان تفکر لیبرالی نفوذ کرده در کشور بوده است و امروز همه مشکلات کشور ما میراث این جریان فکری و نفوذی بوده است.

ناصر قوامی مشفق
معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان همدان

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت