دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 

***
SEO Services Glendale

تاریخ : پنجشنبه 9 دی 1395 ساعت 20:41   |   کد مطلب: 24265
نکته تعجب آور اینجاست در دولتی که رییس جمهورش به صراحتا 9 دی را حمایت از نظام و ولایت فقیه عنوان میکند بازهم کارگزاران استانی و وزرای همین دولت حاضر نیستند قدمی در راه تجلیل از حماسه 9 دی و بازگو کردن فتنه گری فتنه گران بردارند.

به گزارش نافع، حماسه 9 دی با همه ی ابعادش به یکی از پدید های مهم و رشه دار در جریان انقلاب تبدیل شده است و این را نمی شود به هیچ روی  کتمان کرد.

حتی مخالفان انقلاب اسلامی هم نمی توانند این موضوع را انکار کنند که 9 دی پدید ه ای جامع شناختی با ابعاد بسیار گسترده است.

امروز و با گذشت بیش از 7 سال از این روز مهم در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان تضمین کننده پیوند جمهوریت مردم  با انقلاب اسلامی ،هنوز هم برخی مسئولین کشور به دلیل تعلقات حزبی و گروهی خود توانایی موضع گیری در این خصوص را ندارند .

در این بین عدم موضع گیری کارگزاران نظام اسلامی در این خصوص در حالی که خود باید قائدتا به عنوان مهمترین مدافعان انقلاب شناخته شوند بسیار حیرت اور و دردناک  است.

کسانی که تمام دارایی خود را از انقلاب، امام و رهبری دارند حاضر نیستند در برابر ضد انقلاب موضع گیری کنند.

بر کسی پوشیده نیست که امروز هیچ تفاوتی میان فتنه 88 و فتنه خرداد 60 وجود ندارد.

هر کسی کوچکترین فهمی از الفبای سیاست در جمهوری اسلامی داشته باشد می داند کمترین تفاوتی میان ضدانقلابی های سلطنت طلب و منافقین خلف که بر روی نظام اسلحه گشودند  با فتنه گران 88 برای نظام سیاسی و مردم مسلمان ایران نمی توان متصور بود.

چرا در اين هفته مسئولین استان کوچکترین اظهار نظری در این خصوص نمی کنند در حالی به اعتراف خودشان حقوق 9 میلیونی از همین نظام اسلامی می‌گیرند.

آیا این اوج ناسپاسی و بی حرمتی برای نظام اسلامی توسط کارگزاران خود نیست که بخاطر منافع حزبی و گروهی حاضر نیستند در برابر ضد انقلاب و مخالفان نظام اسلامی موضع گیری کنند؟

نکته تعجب آور اینجاست در دولتی که رییس جمهورش به صراحتا 9 دی را حمایت از نظام و ولایت فقیه عنوان میکند بازهم کارگزاران استانی و وزرای همین دولت حاضر نیستند قدمی در راه تجلیل از حماسه 9 دی و بازگو کردن فتنه گری فتنه گران بردارند.

حتی بسیاری از ادارات در سطح استان و شهرستانها از زدن یک بنر هم دریغ کرده اند.

جدا باید برای مظلومیت جمهوری اسلامی گریست؛به نظر میرسد یک بار برای همیشه بایستی تکلیف جریان نفاق در درون جمهوری اسلامی روشن شود و این تکلیف بر دوش دستگاه های امنیتی و نظارتی در جمهوری اسلامی است.

در هیچ نظام سیاسی در دنیا ضد انقلاب در برابر ضد انقلاب و ضد آن ساختار سیاسی مسئولیت نمیگیرد که متاسفانه در جمهوری اسلامی مسئولیتها به چنین افرادی رسیده است.

قطعا جریان نفاق بسیار مضر تر و بدتر از مخالفت علنی  با جمهوری اسلامی است.

آقایان اگر اعتقادی به ولایت فقیه، نظام اسلامی و کلام رهبری ندارند صراحتا اعلام کنند تا بقیه هم تکلیفشان را با انان بدانند.

قطعا در این میان دستگاه های امنیتی و نظارتی  در جمهوری اسلامی بایستی پاسخگوی خون شهدا باشند اگر در برابر چنین نفاقی سکوت کنند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما