وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 23 آبان 1400 ساعت 11:32   |   کد مطلب: 42151
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت که سطح سوم تقاطع غیرهمسطح شهید قهاری (پل روگذر میدان بار) از سمت بلوار ارتش به بلوار آیت الله نجفی به منظور اجرای عملیات فنی و بهسازی از امروز /یک‌شنبه/ مسدود شد.

سرهنگ «فرخ جمالی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگارما افزود: سطح سوم پل روگذر میدان بار از امروز به مدت یک هفته مسدود شده است و پس از اتمام عملیات این قسمت، دیگر مسیرهای این تقاطع غیرهمسطح به ترتیب برای اجرای عملیات فنی و بهسازی مسدود می شود.

وی از رانندگان خواست تا پایان تعمیرات فنی و مهندسی از مسیر بلوار سید جمال، دوبرگردان و راستگرد سید جمال الدین اسدآبادی برای عزیمت از بلوار ارتش به سمت بلوار آیت الله نجفی استفاده کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اضافه کرد: اجرای عملیات فنی برای بهسازی درزهای انبساطی تقاطع غیر همسطح شهید قهاری با هدف پیشگیری از بروز آسیب در فصول مختلف در حال اجرا است.

سرهنگ جمالی با بیان اینکه اجرای این عملیات فنی و تعمیراتی هر هشت سال یکبار در تقاطع های غیرهمسطح ضروری است، اظهار داشت: تعمیرات فنی و مهندسی مسیر رفت و برگشت پل روگذر تختی و خواجه رشید هفته های گذشته اجرایی شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت