وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 10:00   |   کد مطلب: 42126
شهید عباس محمودی در وصیت‌نامه خود آورده است: ای مردم مواظب اموال بیت‌المال باشید حتی آن خودکاری که بیت المال است نباید با آن خطی کوچک برای کارهای شخصی خود بکشید که باید روزی جوابگو باشید.

به گزارش نافع، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

3039/ تبرک لحظاتمان با شهید عباس محمودی:

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام و درود بر مردم و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، عزیزان به گفته امام خمینی امروز روز شهادت و خون است و دیگر نه از کشته شدن بترسید و نه از کشتن.

ای مردم از امام خمینی پشتیبانی کنید و او را تنها نگذارید؛ از انقلاب با جان در جبهه و پاسداری از دستاوردهای انقلاب و چه با مال و پول و از هر  راهی که می‌توانید کمک کنید؛

به پاسداران انقلاب احترام بگذارید که امام خمینی فرمود (ای کاش من هم یک پاسدار بودم )؛ وسیله ازدواج جوانان را فراهم کنید و مسائل زندگی را درست و دقیق برای آنها تشریح کنید.

ای خواهران حجاب را حفظ کنید که حجاب شما کوبنده‌تر از خون شهید است و بدانید که حجاب شما خود مشتی بر دهان غربی‌ها و خودفروختگان است.

ای مردم مواظب اموال بیت‌المال باشید حتی آن خودکاری که بیت‌المال است نباید با آن خطی کوچک برای کارهای شخصی خود بکشید که باید روزی جوابگو باشید.

پدر و مادر و برادر و تو ای خواهرم افتخار کنید من شهید شدم و به همه بگوئید این آرزوی من بوده و اگر هزاران هزار بار دیگر هم زنده شوم باز جان ناقابل خود را برای خدا و وطن می‌دهم. برای من گریه از روی ضعف نکنید بدانید که پروردگار روزی مرا به شما امانت داده و روزی هم از شما خواهد گرفت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت