وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 17 تير 1398 ساعت 07:37   |   کد مطلب: 37018
سرپرست شركت مخابرات استان همدان از واگذاری خدمات امور مشترکان مخابرات به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد

به گزارش نافع، محمدعلــی گرزین در گفت‌وگو با خبرنگار ما از واگذاری خدمات امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و اظهار کرد: اخیراً در راستای سهولت ارائه خدمات، امور مربوط  به مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است.

وی بیان کرد: مشترکین برای خدمات غیرحضوری مانند ثبت‌نام تلفن به سایت tci.ir مراجعه کنند و برای پرداخت غیرحضوری قبوض خود با تلفن رایگان 2000 و برای پشتیبانی ADSL به 2020 تماس بگیرند.

سرپرست شـرکت مخابرات استان همدان خاطرنشان کرد: در گزارش خرابی و رفع آن به سامانه 20117، شکایات به سامانه 195 و سرویس پشتیبانی اینترنت‌های تجاری به سامانه 2010 مراجعه و خدمات دریافت کنند.

وی با بیان اینکه اگر به هیچکدام از راه‌های مورد نظر دسترسی پیدا نکردند، دفاتر خدمات ارتباطی در سراسر استان به عنوان پیشخوان شرکت مخابرات آماده ارائه خدمات است گفت: تمام خدماتی که مشترکان قبلاً  از دفاتر امور مشترکان مراکز مخابراتی دریافت می‌کردند امروز در دفاتر پیشخوان ارائه می‌شود.

گرزین با اشاره به اینکه در حال حاضر مشترکان شرکت مخابرات همچنان به مراکز مخابراتی مراجعه می‌کنند خاطرنشان کرد: تمام مشترکان برای انجام امور مربوط به مخابرات می‌توانند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر به دفاتر پیشخوان مراجعه و خدمات ارتباطی مربوط به مخابرات را دریافت کنند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت