وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 5 تير 1398 ساعت 08:39   |   کد مطلب: 36877
گروه اجتماعی معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: دوره های آموزشی و تربیتی دانش آموزان و دانشجویان تحت عناوین طرح وارثین و سدید به صورت تخصصی برگزار می شود.

به گزارش نافع، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان در گفت و گو با خبرنگارما، گفت: دوره های آموزشی تربیتی دانش آموزان و دانشجویان تحت عناوین طرح وارثین و سدید به صورت تخصصی برگزار می شود.
وی افزود: این دوره ها به صورت متمرکز و بلندمدت برنامه ریزی شده است و در این دوره تعداد 20 نفر از دانشجویان و طلاب علوم دینی مستعد و واجد شرایط اعم از دختر و پسر تحت عنوان دوره آموزشی، تربیتی سدید و نیز تعداد 64 نفر از دانش آموزان دختر و پسر باانگیزه تحت عنوان دوره آموزشی، تربیتی وارثین به صورت جداگانه حضور خواهند داشت.
جعفری گفت: دوره های آموزشی تربیتی فوق با اهداف خودباوری، ایجاد امید و نشاط، تربیت نیروهای تراز انقلابی، تقویت بصیرت افزایی، ایجاد نظام اعتقادی و اخلاقی و نیز تقویت مهارت های ذهنی و رفتاری برنامه ریزی شده است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان ادامه داد: متقاضیان پس از انجام مصاحبه تخصصی توسط اساتید مجرب و گزینش جهت گذراندن دوره ها به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
جعفری بابیان اینکه این دوره ها به صورت 15 روزه و در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، گفت: مبلغ 60 میلیون تومان اعتبار لازم است که از محل اعتبار فعالیت ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی تأمین خواهد شد.
وی در پایان گفت: شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره و ارزیابی پایانی به عنوان سفیران فرهنگی در زمینهٔ آموزش خانواده با کمیته امداد همکاری خواهند کرد.
منبع:ایکنا
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پربیننده ها