وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 10:30   |   کد مطلب: 36736
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اسداباد گفت: در هفته بهزیستی امسال در راستای اشتغالزایی کارگاه سبزی خردکنی به همت مددجویان بهزیستی به بهره برداری می رسد.

به گزارش نافع، اکبر احمدی‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار نافع بااشاره به اینکه از ۲۵ الی ۳۱ تیرماه به عنوان هفته بهزیستی نامگذاری شده است، اظهار کرد: در این هفته برنامهدهای متنوعی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وی غباروبی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه، دیدار با فرماندار، نواختن زنگ بهزیستی در یکی از مهدهای کودک، بازدید از منزل توانخواهان، حوزه توانبخشی و اجتماعی، تقدیر از کارکنان حوزه های مختلف را از جمله برنامه های این هفته در شهرستان برشمرد.
 
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اسداباد از افتتاح 2 مهدکودک در هفته بهزیستی در اسدآباد خبر داد و گفت: دراین هفته کارگاهای آموزشی برای توانخواهان در حوزه اجتماعی و پیشگیری و توانبخشی، انجام آزمایشات ایدز، هپاتیت در کمپ های شهرستان انجام می‌شود.

وی از کارگاه سبزی خردکنی در اسدآباد خبر داد و گفت: این کارگاه اشتغالزایی توسط مددجویان ایجاد شده است‌.

احمدی منش با اشاره به فعالیت کارگاه آموزشی پیش از ازدواج، فرزندپروری، خانواده درمانی توسط مرکز صبح امید وطن در هفته بهزیستی، گفت: در این هفته برنامه های رایگان کاردرمانی و گفتار درمانی در سطح شهرستان، انجام مشاوره رایگان به خانواده های توانخواهان در مراکزابن سینا انجام می‌شود‌ .

وی از سنجش بینایی کودکان زیر 6 سال بصورت رایگان در هفته بهزیستی خبر داد و افزود: اجرای برنامه های ورزشی و هنری توسط مراکزابن سینا، شهید امجدیان، شهید فتاحیان و کیلینک ستایش ویژه فرزندان مددجویان، اجرای مسابقه نقاشی با موضوع نماز، معلولیت، اعتیاد و آسیبهای اجتماعی توسط مهدهای کودک و مراکزبا حوزه تخصصی، دعوت از مسئولین شهرستان و برگزاری نشست صمیمانه با مددجویان، مسابقه دارت ویژه بانوان توسط رابط فرهنگی بهزیستی از دیگر بذنامه های این هفته خواهد بود.

 انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت