وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 14 خرداد 1398 ساعت 21:06   |   کد مطلب: 36629
نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه همدان گفت؛ دشمن هنوز از نام خمینی می ترسد و بعد از گذشت ۳۰ سال دشمن دنبال ترور شخصیت امام است .

به گزارش نافع،  آیت الله شعبانی در مراسم سالگرد امام خمینی ره در حسینیه امام همدان گفت: در آستانه ۱۵ خرداد هستیم و شهدای زیادی را در این روز تقدیم کردیم .
وی ادامه داد؛ امروز سالروز رحلت مردی است که اسلام را به معنای واقعی کلمه زنده کرد و اسلام را از گوشه حجره ها و عزلت به متن جامعه آورد و در ان پیاده کرد .

امام جمعه همدان گفت ؛ امام مرد مقاومت و ایستادگی بود که در تاریخ اسلام درخشید و بعد از ۱۴۰۰ سال آنچه علما در حوزه ها عنوان کردند در جامعه عملی کرد و زحمات زیادی برای اقامت توحید در جامعه کشید و توحید را در جامعه محقق کرد .

 

وی عنوان کرد؛ بعد از گذشت ۳۰ سال بحث ترور شخصیت امام مطرح است و کتابهایی که که علیه امام نوشته شد و شبهه فراکنی کرد بعد از سال ۸۰ نگارش شده اند و دشمن آرمان های امام را هدف قرار گرفته است .

 

ایت الله شعبانی گفت؛ ویژگی های اخلاقی امام بسیار زیبنده بود و از نظر اخلاق نظری و عملی پیشرو بود اما متاسفانه به جنبه های علمی و اخلاقی کمتر پرداخته شده است و فقط جنبه های سیاسی آن مطرح شده است .

 

وی بیان کرد؛ امام ۷ سال در مکتب عرفانی مرحوم شاه آبادی بزرگ شد و در نهایت امام کسی شد که تجسم آموزه های قرآن و تعالیم دینی بود و رفتار و کردار و سیاست ورزی و ارتباطش با مردم تجسم تعالیم دینی بود .
انتهای پیام/

دیدگاه شما