وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 08:39   |   کد مطلب: 36512
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات ملایر گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در 9 نقطه از شهرستان ملایر برگزار می شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بیات در گفت‌وگو با خبرنگار نافع اظهار داشت: روز جهانی قدس روز همبستگی مردم و مسلمانان سراسر دنیا با مردم مظلوم فلسطین است.
وی افزود: ما همه روزه شاهد افزایش جنایات رژیم صهیونستی در فلسطین بوده و برگزاری راهپیمایی این روز اعلام انزجاری از اقدامات این رژیم منحوس است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر بیان کرد: روز جهانی قدس یادگار بزرگ رهبر کبیر انقلاب اسلامی است و حضور پرشور مردم در راهپیمایی این روز باعث شده بار دیگر توجه جهانی به فلسطین جلب می شود.
وی به برگزاری راهپیمایی روز قدس در 9 نقطه از شهرستان ملایر اشاره کرد و گفت: مردم مومن و ولایتمدار شهرستان قبل از برگزاری آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان و همراه با مسلمانان سراسر دنیا باردیگر همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.
حجت الاسلام بیات با اشاره به مسیر راهپیمایی در شهر ملایر بیان کرد: راهپیمایی روز قدس در ملایر از ساعت 11 و 30 دقیقه و از میدان شهید جوکار به سمت انبار غله محل اقامه نماز جمعه برگزار می شود.
وی افزود: سردار مجید فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان سخنران ویژه مراسم راهپیمایی روز قدس در ملایر است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر گفت: مردم همیشه در صحنه و روزه دار ایران اسلامی در این روز بار دیگر حمایت از آرمان های انقلاب را به رخ جهانیان می کشند.
وی به برگزاری راهپیمایی روز قدس در سه نقطه روستایی شهرستان ملایر اشاره کرد و افزود: علاوه بر شهر ملایر راهپیمایی روز قدس در شهرهای ازندریان، سامن، جوکار، اسلامشهر آق گل و زنگنه نیز برگزار می‌شود.
حجت الاسلام بیات با دعوت از مردم ملایر برای حضور در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی حمایت از مستضعفین و مردم مظلوم فلسطین و نمایاندن اسلام ناب محمدی یک پیام برای دشمنان دارد و آن این است که مردم ایران اسلامی پای آرمان های انقلاب و رهبر کبیر خود همواره ایستاده اند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت