وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398 ساعت 13:03   |   کد مطلب: 36238
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: : بعد از هشدارهای مکرر رهبری که فرمودند به امریکا و اروپا اعتمادی ندارم دولت نیز به این نتیجه رسید و هر چند که دیر به نتیجه رسید اما همین هم گام مثبتی است .

محمود قاسمی در گفتگو باخبرنگار نافع، گفت: مواضع امروز رئیس جمهور در خصوص برجام که مقتدرانه بود قابل تقدیر است و این موضع تقابل ما در برجام مقابل کشورهای اروپایی بعنوان یک نقطه قوت قلمداد می شود .

 

وی ادامه داد: دولت پس از کش و قوس های فراوان به این نتیجه رسید که باید بیش از اینکه به کشورهای بیگانه اعتماد کند باید به توانمندی های داخلی تکیه کند ،با توجه به اینکه موگرینی قبل از سال میلادی جدید قول مساعدت و همکاری در زمینه مراودات بانکی را داده بود اما نتیجه ای نداشت .

کارشناس مسایل سیاسی بیان کرد: بعد از هشدارهای مکرر رهبری که فرمودند به امریکا و اروپا اعتمادی ندارم دولت نیز به این نتیجه رسید و هر چند که دیر به نتیجه رسید اما همین هم گام مثبتی است .

وی عنوان کرد: وزیر امور خارجه و رئیس جمهور در این موضع باید جدی باشند چرا که دولت به وقت کشی های اروپا و امریکا اهمیت نمی دهد چرا که بعد از 11اردیبهشت ماه 97 که از برجام خارج می شود همزمان رئیس جمهور مهلت زیادی به اروپایی ها می دهد و وقت کشی می کنند .

قاسمی گفت: امیدوارم شاهد عقب نشینی های مجدد دولت نباشیم و اروپایی ها بدانند که ایران بر روی مواضع خود جدی است .

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت