وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 ارديبهشت 1398 ساعت 12:26   |   کد مطلب: 36182
صبح امروز و با حضور مسئولان استانی بالاخره و پس از یک انتظار ده ها ساله ارتقا بخش قروه درجزین به شهرستان قروه درجزین رنگ واقعیت به خود گرفت .

به گزارش نافع، اسفند ماه سال گذشته بود که هیئت دولت با مصوبه ای ارتقا این بخش به شهرستان را تصویب کرد.

پس از رایزنی ها و گمانه زنی های مختلف بالاخره امروز ناظری معاون فرماندار همدان به عنوان شهرستان تازه تأسیس درگزین منصوب شد و در مراسمی رسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، استاندارجانشین فرماندهی سپاه استان،نماینده شهرستان ،رازینی نماینده سابق خبرگان،معاونان استاندار و مدیران کل استان افتتاح شد.

همچنین بخشداری های درگزین و شاهنجرین نیز در این مراسم افتتاح شد.

امام جمعه قروه درجزین:مهمترین خواسته ها ورای این مطلب مردم این است که مشکلات و برخی محرومیت‌ها رفع شود،این سر شادی ها است ،این آرزوی دیرینه با تلاش روحانیت معزز،استاندار محترم و تمام کسانی که در این چهل سال تلاش کرده اند محقق شده است،خدمت به مردم در سایه ولایت عبادت است،اگر از این امانت ها محافظت نشود موجب سقوط خواهد .

مردم ما بخاطر حفظ دین و وطن خود از همه سرمایه های خود گذشته اند،از طرف مردم از شما در خواست میکنم از فرماندار جدید در خواست میکنم از این مردم جهادی خدمت کنیم.گرانی کمر این مردم را میشکند.خانواده ها در فشار هستند، خانواده ها میخواستند ازدواج کنند پولشان از ارزش افتاده است.

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در جمع مردم درگزین گفت:این مردم و خطه مهم و عالم خیز رزن و درگزین لیاقت بهترین ها را دارند/فرماندار محترم انشالله که بتوانند جهادی تلاش کنند.
وی افزود: این خطه مهد ملاحسین قلی شوندی و آخوند ملاعلی وفسی و مرجع بزرگوار آیت الله نوری همدانی است .

 شعبانی خاطرنشان کرد :این خطه عالِم خیز خاک مرغوبی دارد و اینجا مهد بزرگان است و بزرگانی چون مرحوم آیت الله العظمی ملاحسینقلی شوندی، آیت الله العظمی نوری همدانی نمونه بارز آن هستند.

 ارتقا قروه درجزین را به شهرستان درگزین به مردم مومن منطقه تبریک عرض میکنم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما