وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 ساعت 15:29   |   کد مطلب: 36023
معاون عقیدتی و سیاسی در دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) ازبرگزاری هفته عقیدتی و سیاسی از هفتم تا دوازدهم اردیبهشت ماه در سپاه همدان خبرداد.

محمد اسماعیل بیگی امروز در گفتگو با نافع،با اشاره به هفته عقیدتی سیاسی در بسیج و سپاه انصارالحسین ع استان همدان اظهار داشت: هفته عقیدتی و سیاسی از هفتم تا دوازدهم اردیبهشت ماه در سپاه برگزار می‌شود.

 وی افزود: از دوازدهم تا هجدهم اردیبهشت ماه نیز هفته عقیدتی و سیاسی در بسیج برگزار می‌شود.

 معاون عقیدتی و سیاسی در دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین ع با بیان اینکه ۱۱ اردیبهشت همایش حکمت مطهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر، مسئول اداره امور روحانیون سپاه پاسداران برگزار می گردد عنوان کرد:  در این برنامه از اساتید و مربیان سپاه تجلیل و تقدیر خواهیم کرد.

 اسماعیل بیگی گفت:  شهید مطهری، خود سازی،جامعه پردازی و تمدن نوین، ارتقای بینش سیاسی آحاد مردم، مدیریت جهادی و اخلاق در فضای عمومی، امید خوشبینانه به آینده، عدالت و مبارزه با فساد و ترویج سبک زندگی اسلامی از جمله برنامه‌های هفته عقیدتی و سیاسی است.

 وی در پایان افزود: روز ۱۲ اردیبهشت پاسداران با آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و با ائمه جمعه سراسر استان دیدار خواهند کرد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما