وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 ساعت 08:05   |   کد مطلب: 35986
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان ضمن اشاره به استعفای فرماندار اسدآباد و معاون سیاسی وی، پذیرش این استعفا را منوط به رعایت شروطی دانست.

به گزارش نافع، مصطفی آزاد بخت ، معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان ظهر جمعه در گفتگوی با موج ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، در خصوص استعفای کریم حمیدوند، فرماندار اسدآباد و استعفای یزدان آزرمی، معاون سیاسی فرماندار اسدآباد اظهار داشت: استعفای حمید‌وند از چند منظر قابل بررسی است.

آزادبخت با بیان اینکه استانداری البرز تقاضای همکاری با کریم حمیدوند را داشته است، ابراز کرد: درخواست استانداری البرز، وجهی از موضوع استعفای فرماندار اسدآباد است.

وی در ادامه افزود: علاوه بر درخواست استانداری البرز، از سوی حمیدوند نیز درخواستی مجزا به جهت تمایل شخصی‌شان در جابجایی به استانداری البرز و  موافقت با استعفایش مطرح شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با اشاره به عملکرد مثبت فرماندار اسدآباد و اینکه قدردان زحماتشان است، گفت: به درخواست شخصی حمیدوند بیشتر از منظری اخلاقی پایبند هستیم و انتظار مطرح شدن چنین درخواستی را نداشتیم.

موافقت با استعفای فرماندار اسدآباد دارای شرط است

آزادبخت ضمن اشاره به اینکه نمی‌توان به درخواست‌ افرادی که در مجموعه زحمات زیادی کشیده‌اند، بی‌تفاوت بود، عنوان کرد: تاکنون با این درخواست موافقت نشده است.

وی موافقت با این درخواست‌ را منوط به شروطی دانست و گفت: بایستی بحث جانشینی‌شان مشخص شود تا فردی مناسب در این جایگاه قرار گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در ادامه این گفتگو افزود: از آنجائیکه استانداری البرز درخواست همکاری با حمیدوند را داشته‌اند و فرماندار هم حول این موضوع تقاضا داشته است، در مجموع نگاهی مثبت حاکم است.

آزادبخت اضافه کرد: در آخرین مذاکره بنده با فرماندار اسدآباد بر حضورشان در استان تاکید کردم.

وی تصریح کرد: هیچگونه برنامه‌ای در ارتباط با جا‌به‌جایی حمیدوند در میان نبوده است و امید که فرماندار  از مراجعت به البرز منصرف شوند و اگر هم تصمیم‌شان در این خصوص قطعی بود، لازم است فردی مناسب در این جایگاه قرار گیرد .

 

استعفای آزرمی در حال بررسی است

وی در زمینه استعفای  معاون سیاسی فرماندار اسدآباد با بیان  اینکه یزدان آزرمی از نیروهایی با عملکردی مطلوب بوده است، مطرح کرد: استعفای آزرمی با توجه به کاندیداتوری‌اش در مجلس صورت گرفته است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان تصریح کرد: استعفای معاون سیاسی فرماندار اسدآباد در دست بررسی است و هیچ پاسخی تاکنون ارائه نشده است.

آزادبخت با بیان اینکه تصمیم مقتضی با بررسی‌های لازم در خصوص درخواست‌های مطرح شده اتخاذ خواهد شد، گفت: با توجه به فعالیت مثبتی که نامبردگان در حوزه‌های کاری خود داشته‌اند درخواست‌هایشان در حال بررسی است اما از سوی استانداری همدان تمایلی به تحقق این امر وجود ندارد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در پایان تاکید کرد: با توجه به اینکه اسدآباد از شهرستان‌های برجسته استان است، تصمیم مقتضی در استعفای فرماندار اسدآباد و استعفای معاون سیاسی فرماندار اسدآباد با توجه به موققعیت زمانی، شرایط حاکم و درنظرگرفتن تمامی ابعاد موضوع محقق خواهد شد.

دیدگاه شما