وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 08:25   |   کد مطلب: 35887
تخریب حشدالشعبي به سلبريتي های داخل کشور رسیده و این گروه که تا چند وقت پیش سینه سپر در برابر داعش وحشی ایستاده بود و مورد بغض آمریکایی ها و صهيونيست ها بود، اکنون مورد حمله برخی سلبريتی هاي هم سو با آمریکا قرار گرفته است.

به گزارش نافع، اکنون که این گروه براساس رسالت مردمی و دینی خود برای کمک به مردم سیل زده کشور وارد شده مورد بغض برخی رسانه ها و افراد قرار گرفته است. برخی همچون مهناز افشار بعد از مدت ها چه فهمیدیم رگ غیرت هم داره!! افاضه کردن که چه کسی بود که مردم ایران را در جنگ به این روز انداخت.

برخی مثل صدای آمریکا تیتر زده ایران نتونست سیل مهار کنه دست به دامن حشدالشعبي شد. برخی هم گفتن این ادوات مال ایران در زمان جنگ با داعش بود و الان حشد آن برگردونده!!و.....

اینا حجم کوچکی از تخریب حشدالشعبي است که طی روزهای گذشته صورت گرفته است.

اما چند نکته در رابطه با ابهامات موجود:
1- همین که این گروه کمک های خودش به ایران گسيل کرده وفاداری اش و به قول عامیانه مردانگی خودش ثابت کرده است.

2- حشد یک گروه مردمی برپایه روحیه بسیجی است. بسیجی بودن هم این خصلت دارد که هرکجا کار خدمت رسانی مطرح است( آن هم کشوری مثل ایران) وارد عمل شود.

3- اعطای کمک های حشد نشان از نقش موثر و نفوذ انقلابی ایران در میان مردم این کشور است. کمک های غذایی و بهداشتی حشد از مردم عراق جمع آوری شده نه دولت این کشور.

4- حشد نشان داد که مصداق نمک خوردن و نمک دان شکستن نیست. ایران در زمان داعش کمک کرد، اکنون آنها به دنبال ادای دین به ایران هستند.
البته این تخریب کنندگان همان هایی هستند که روزگاراني به دنبال تخریب چهره مردم عراق در ایران بودند که سفر عراقی ها را بخاطر مسائل جنسی مطرح کرده بودند.
حالا هم همان توپخانه با بازیگران جدید دنبال تخریب حشدالشعبي هستند.
انتهای پیام

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت