وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 08:15   |   کد مطلب: 35886
رئيس پليس آگاهي استان، از کشف مبلغ 94 میلیون و 500 هزار ريال اسکناس جعلي در اين استان خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ "رضا زارعي"، در تشريح اين خبر گفت: در پی کسب خبری مبني بر حمل پول جعلي توسط يك دستگاه سواري پژو در محورهای مواصلاتی استان، كارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اگاهی استان با همکاري ماموران پليس راه پاسگاه همدان - کرمانشاه بررسی موضوع را در دستور قرار دادند.

وي افزود: ماموران این خودرو را در نزديکي پليس راه همدان - کرمانشاه که قصد خريد از دست فروش را داشت توقيف و در بازرسی های صورت گرفته از آن، 5 قطعه تراول چک از سرنشينان کشف و خودرو به همراه 4 سرنشين به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتقال داده شد.

سرهنگ زارعي ادامه داد: مجددا خودرو توسط كارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز مورد بازرسي دقيق قرار گرفت که از جا سازي زير صندلي عقب و داخل فرمان و در بازرسي بدني راننده و سرنشينان مقادير زيادي تراول چک و اسکناس جعلي ، 2 عدد سماور زغالي قديمي زرد رنگ برنجي و 2 تيغه چاقو و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر کشف شد.

اين مقام مسئول اظهار داشت: پس از شمارش اسکناس هاي جعلي مبلغ 94 ميليون و 500 هزار ریال اسکناس جعلی شامل: 122 قطعه تراول چک قديمي و 21 قطعه تراول چک جديد و 230 قطعه اسکناس 100 هزار ريالي،  جمعاً 373 قطعه تراول چک کشف شد. رئيس پليس آگاهي استان در پايان گفت: در اين خصوص پرونده مقدماتي تشکيل و در دادسراي عمومي و انقلاب تحت رسيدگي مي باشد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت