آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398 ساعت 10:17   |   کد مطلب: 35804
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر امروز آمریکا سپاه پاسداران را تروریست خواند، یعنی 80 میلیون نفر ایرانی که خود سپاه و بسیج را شکل داده اند، تروریست خطاب کرده است و این اقدام محکوم است و با تمام ظرفیت در مقابل آنها خواهیم ایستاد تا جایی در این میدان به عقب رانده خواهند شد.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ با محکوم کردن اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، اظهار کرد: دست شیطانی آمریکا برای ملت‌های منطقه آشکار شده و اینکه نهادی که عرصه را بر آنها تنگ کرده، در لیست تروریست قرار داده که ازجمله این نهادها سپاه پاسداران است.

وی گفت: اگر امروز آمریکا سپاه را تروریسم می‌خواند، یعنی اینکه دشمن در آرامش و آسایش نیست و این سپاه پاسداران است که نقشه شوم آنان را آشکار کرده و در مقابله با آنان موفق بوده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه  اذعان داشت: سپاه پاسداران یعنی تمام ملت ایران  و بالعکس ملت ایران هم همان سپاه پاسداران هستند و اگر امروز آمریکا سپاه را تروریسم میداند یعنی تمام ملت ایران تروریست هستند.

وی تأکید کرد: همانطور که امام ره فرمودند اگر سپاه نبود، کشور نبود امروز هم اگر سپاه مقابل استکبار جهانی ایستاده، درواقع این ملت ایران هستند که ایستاده اند  و ما باید همیشه هوشیار باشیم از این توطئه دشمن غفلت نکنیم.

رنجبرزاده آمریکا سردمدار تررویسم دانست و گفت: هر توطئه و کشتاری در جهان رخ می‌دهد، سرنخی از آمریکایی ها در آن توطئه وجود دارد و اینجاست که باید آمریکا همیشه شیطان است و شیطان هیچ گاه ذات شیطانیش تغییر نمی‌کند.

وی تصریح کرد: تمام ملت ایران امروز منسجم و متحد هستند و اگر اختلاف سلیقه ای هم در جریانات سیاسی وجود داشت، متعهد و یکپارچه مقابل این حرکت و اقدام آمریکا صف آرایی می‌کنند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: امروز ملت ایران در محکوم کردن این اقدام خبیثانه و خصمانه پیشگام هستند و ترامپ و آمریکا نمی‌تواند 80 میلیون ایرانی که 40 سال به  بهترین شکل ممکن حکومت مردمی خود  را به نمایش گذاشته، با تروریست خواند سپاه پاسداران آن را سرنگون کند.

وی یاداور شد: اگر امروز آمریکا سپاه پاسداران را تروریست خواند، یعنی 80 میلیون نفر ایرانی که خود سپاه و بسیج را شکل داده اند، تروریست خطاب کرده است و این اقدام محکوم است و با تمام ظرفیت در مقابل آنها خواهیم ایستاد تا جایی در این میدان به عقب رانده خواهند شد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما