آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 09:48   |   کد مطلب: 35131
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان گفت: نمایندگاه دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه سرمایه‌گذار به صورت دائم در پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان مستقر هستند.

سیدناصر محمودی امروز در گفت‌و‌گو با با نافع با اشاره به فعال‌سازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری به صورت ثابت در این مرکز  اظهار کرد: البته ما پیشنهاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری به صورت مجازی که همه دستگاه‌های مربوطه در آن لینک باشند را ارائه دادیم اما هنوز مورد موافقت قرار نگرفته است.

وی با بیان اینکه اپلیکشن فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان همدان تدوین و در اختیار علاقمندان قرار گرفته، افزود: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری که مهم‌ترین وظیفه آن ارائه مشاوره به سرمایه‌گذاران به ویژه سرمایه‌گذاران خارجی است، کانون توجه متقاضیان قرار گرفته است.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان گفت با بیان اینکه باید تلاش خود را در راستای جذب سرمایه‌گذاری خارجی بیشتر کنیم، تصریح کرد: طبق قانون، دستگاه‌های اجرایی باید نمایندگان تام‌الاختیار مسلط به موضوع سرمایه‌گذاری را به این مرکز باید معرفی کنند.

وی با تأکید بر اینکه نمایندگان تام الاختیار پیگیر تمامی وظایف و امور محوله سرمایه‌گذاری مربوط به دستگاه اجرایی خود هستند، ادامه داد: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان به عنوان یک پوشش حمایتی در زمینه سرمایه‌گذاری است که ریاست آن بر عهده استاندار و نایب رئیس مرکز، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان است.

محمودی خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی متعدد درحوزه سرمایه‌گذاری از جمله روش‌های تامین مالی، بهبود فضای کسب و کار و اقتصاد سبز از اقدامات شایسته مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان همدان است.
   
انتهای پیام/الف/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت