وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 20 دى 1397 ساعت 15:13   |   کد مطلب: 34684
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مؤثرین شیوه مقابله با سلطه آمریکایی‌ها و غرب توجه به جوان و نیروی جوانی است و مسؤولان باید در عرصه‌های مختلف عملی، انرژی و ایده‌های بزرگ را از جوانان بگیرند.

جعفر قنادباشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نافع با اشاره به هشدارهای رهبر انقلاب در دیدار با مردم قم پیرامون اشراف‌گرایی و توصیه ایشان به جوانگرایی، اظهار کرد: سخنان گهربار ایشان مصداق همان ارزش‌هایی است که انقلاب اسلامی ارائه کرد و مردم با افتخار از آن حمایت کردند، در واقع همان فرهنگ انقلابی است که در ابتدای پیروزی انقلاب در سراسر کشور توانست برکات زیادی را بیافریند.

وی گفت: امروز اگر به عنوان یک قدرت در منطقه خاورمیانه و حتی جهان مطرح هستیم، به دلیل توجه مردم به ارزش‌های انقلاب از جمله ساده‌زیستی و عدم بروز اشرافی‌گری در جامعه است.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: رهبر انقلاب در آستانه سالروز قیام مردم قم در 19 دی، ارزش‌های بزرگ انقلاب  را یادآوری کردند.

وی تصریح کرد: بنا به فرمایشات رهبری اگر بخواهیم مقابل آمریکایی‌ها بایستیم و در جنگ اقتصادی سربلند بیرون آییم، یکی از  شرط‌های آن این است که مسؤولان زندگی اشرافی‌گری نداشته و فاصله آنها از مردم زیاد نباشد و با مردم احساس همدلی کنند.

قنادباشی ادامه داد: اینگونه مسؤولان به بسیج مردمی اضافه شده و می‌توانند در مقابل این سختی‌ها بایستند و هرگونه شکافی که بین مردم و آنان است، برداشته می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر مسؤول و مسؤولانی به هر میزانی وارد مقوله اشرافی‌گری شوند مردم هم به همان اندازه از آنان دور می‌شوند، یادآور شد: این خلاف قانون اساسی است که بنا را بر ساده‌زیستی گذاشته است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه شرط دیگر عبور ما از مسیر جنگ اقتصادی به کارگیری نیروی جوان است، گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند: « جوانان ما بلندپروازند  و بعضی مواقع این بلندپروازی‌ها به نفع کشور است و می‌تواند موتوری برای حرکت انقلاب باشد».

وی خاطرنشان کرد:  مؤثرین شیوه مقابله با سلطه آمریکایی‌ها و غرب توجه به جوان و نیروی جوانی است و مسؤولان باید در عرصه‌های مختلف عملی، انرژی و ایده‌های بزرگ را از جوانان بگیرند.

انتهای پیام/ن/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما