وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 27 آذر 1397 ساعت 10:51   |   کد مطلب: 34360
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی
همدان در جذب اعتبارات ملی پیشرو است
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: استان همدان با یکدلی و همراهی نمایندگان استان در جذب اعتبارات ملی پیشرو است.

امیر خجسته  امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه بودجه سال 98 قبل از ارائه به مجلس توسط سران سه قوه بازبینی می‌شود، اظهار کرد: مباحث مربوط به معیشت مردم از جمله یارانه‌ها، بودجه‌های دفاعی و موارد اضطراری را بار دیگر بازبینی خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه موارد مربوط به اقتصاد مقاومتی باید به خوبی قوام یابد، افزود: تعیین قیمت ارز برای بودجه ریزی بسیار حائز اهمیت است و باید با دقت کافی مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه طبق قانون، 14 آذر باید بودجه سال آینده به مجلس ارانه می شد، تصریح کرد: اما با توجه به ملزومات روز و بازنگری در تعیین بودجه و دیدن مباحث مهم معیشتی و دفاعی امسال با تأخیز به مجلس می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه حق همدان را در ردیف‌های ملی خواهیم دید، ادامه داد: همدان در جذب بودجه‌های ملی از استان‌های پیشرو است و نمایندگان استان همراه با هم در جذب این بودجه تلاش می‌کنند.

خجسته خاطرنشان کرد: بودجه برای جاده مرادبلاقی، جاده امامزاده کوه، تقاطع غیرهمسطح،  زیر گذر، بیمارستان هزار تخت خوابی در نظر گرفته شده و احیای استخر شنا و استادیوم 15 هزار نفری که به دلیل بی‌توجهی اداره کل ورزش و جوانان رها شده بود، احیا خواهد شد.

انتهای پیام/الف/ 10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت