وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 22 آذر 1397 ساعت 15:26   |   کد مطلب: 34311
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
قيمت كالاها با تغيير وضعيت دلار كاهش يابد
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: پیمانکاران برای عقد قرارداد راغب نیستند و اغلب قراردادها بر روی زمین مانده است.

به گزارش نافع، امیر خجسته ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی همدان با بیان اینکه وحدت رمز موفقیت در استان است، اظهار کرد: با شرایط سخت تحریم باید مسائل حاشیه‌ای را کنار گذاشته و با وحدت و همدلی به کار بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه قیمت‌ها باید کاهش یابد و معیشت مردم مورد توجه قرار گیرد، افزود: دشمنان 13 آبان برای ایجاد اغتشاش در کشور برنامه‌ریزی کرده بودند که به لطف خدا باز هم ناکام ماندند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع معیشت مردم و تثبیت قیمت‌ها در بازار باید مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: باید بعد از نوروز سال آینده به ثبات و پایداری برسیم.

وی با بیان اینکه ایران امن‌ترین کشور دنیاست در حالی که زیر فشار استکبار قرار داریم، گفت: توسعه استان شبانه‌روزی است و مدیران باید در این زمینه جهادی کار کنند.

خجسته با بیان اینکه در جنگ اقتصادی هستیم و باید با تدبیر مشکلات را پشت سر بگذاریم، گریزی به کاهش قیمت دلار زد و گفت: با وجود این کاهش باید در قیمت اجناس نیز شاهد کاهش باشیم.

وی با اشاره به اینکه همدان در رویدادهای بین‌المللی خوش درخشیده است، عنوان کرد: در حوزه گردشگری اولویت مدیران و مجمع نمایندگان حوزه گردشگری باشد ضمن اینکه نباید تلاش‌هایی که برای «همدان 2018» انجام شد رها شود بلکه باید این کار تداوم یابد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 70 هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور باقی مانده که زمانبندی برای اتمام آن 20 سال است، گفت: دولت کوچک‌سازی می‌شود البته چشم امید مدیران شهرستانی نباید به دولت باشد، باید پیچ و خم‌های اداری را برداشته شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه 85 درصد از مشکلات جذب سرمایه‌گذار رفع شده و بقیه مسائل نیز باید حل شود، گفت: در پتروشیمی ابن‌سینا مشکل داریم که باید آن را به سامان برسانیم.

خجسته با بیان اینکه استادیوم 15 هزار نفری استان مجموعه‌ای بی‌نظیر است و باید رونق گیرد، عنوان کرد: ما نمی‌خواهیم حق استان به جای دیگری برود ضمن آنکه خواهان آن هستیم که عدالت در رعایت تقسیم بودجه در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های توسعه در همدان فراهم شده است، تصریح کرد: البته پیمانکاران برای عقد قرارداد راغب نیستند و اغلب قراردادها بر روی زمین مانده است اما با مدیریت می‌توانیم از پس مشکلات برآییم.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت