وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 09:54   |   کد مطلب: 33607
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس شاخص و معیار مناسبی برای ارزیابی آن نماینده توسط مردم است.

حسن بهرام‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، اظهار کرد: حق اطلاع مردم از رأی نمایندگان در مجلس از ضروریاتی است که موجب ارتقاء عملکرد نمایندگان و موجب اعتماد مردم خواهد شد.

وی در ادامه گفت: به‌عنوان نماینده مردم نهاوند موافق طرح شفافیت آرای نمایندگان هستم و از این طرح دفاع می‌کنم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شفافیت آرای نمایندگان معیاری مناسب برای ارزیابی مردم از نظرات نمایندگان و یکی از نشانه‌های دموکراسی و شفافیت است.

وی با بیان اینکه مردم انتظار دارند بدانند تا چه اندازه نظر نمایندگان و منتخبین آنها در مجلس اعمال و در تصمیم‌گیری‌های کشور جاری و ساری می‌کنند، افزود: بر همین اساس مردم نیز نمایندگان خود را ارزیابی می‌کنند.

بهرام‌نیا تصریح کرد: طرح شفافیت در آرا، پاسخگویی، مسئولیت‌پذیری، تعهد و پیامد ضروری یک رأی و نظر کارشناسی و تحقیق محور را جایگزین سطحی‌نگری‌ها در تصویب طرح و لوایح می‌کند.

وی اداه داد: طرح شفافیت آرای نمایندگان باعث بهبود کیفیت عملکرد نمایندگان و اعتماد مردم می‌شود و شاخصی مناسب برای ارزیابی نمایندگان است.

گفتنی است به دنبال تصویب لایحه CFT در مجلس تعداد ۱۳۳ نفر از نمایندگان طی نامه‌ای به هیأت‌ رئیسه مجلس خواستار انتشار آرای خود درباره این لایحه شدند که نام حسن بهرام‌نیا نماینده نهاوند نیز در این لیست دیده می‌شود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما