وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 12:46   |   کد مطلب: 33460
معاون مهندسی و ساخت اداره‌ کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: چهار خطه کردن محور کبودراهنگ - قیدار - زنجان در صورت تخصیص اعتبارات تکمیلی تا پایان سال 98 به اتمام خواهد رسید.

حبیب نادیان‌رفیع در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به روند اجرایی پروژه‌های چهارخطه محورهای همدان، اظهار کرد: با توجه به ایمنی در راه‌ها و اهمیت بالای محورهای استان، چهار خطه کردن محورهای حساس استان از اولویت‌های مهم اداره کل راه و شهرسازی استان است.

وی با اشاره به پروژه چهار خطه کردن محور کبودراهنگ - شیرین‌سو، گفت: 60 کیلومتر از این محور در همدان است که 24 کیلومتر آن چهارخطه شده و قابل دسترسی و عبور و مرور است و حدود 6 کیلومتر از آن نیز در حال آسفالت‌ریزی است.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌ کل راه و شهرسازی استان همدان بیان کرد: چهار خطه کردن محور کبودراهنگ - قیدار - زنجان در صورت تخصیص اعتبارات تکمیلی تا پایان سال 98 به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به واگذاری احداث محور همدان- گل‌تپه - علیصدر به بخش خصوصی، افزود: از طریق وزارتخانه به دنبال سرمایه‌گذاری بخش‌ خصوصید در این طرح هستیم که مطالعات آن طی سه ماه آینده تکمیل می‌شود و تأیید نقشه‌های اجرایی آن در دست انجام است.

نادیان‌رفیع با بیان اینکه از ادامه مسیر باقیمانده 6 کیلومتر درحال انجام است، تصریح کرد: به دنبال برگزاری مناقصه برای انتخاب پیمانکار هستیم که اگر اعتبارات تکمیلی برای انجام این پروژه در اختیار ما قرار گیرد تا پایان سال 98 این پروژه نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما