وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 مهر 1397 ساعت 12:27   |   کد مطلب: 33451
مدیرکل راهداری استان همدان از توزیع 4500 حلقه لاستیک بین رانندگان حوزه کالا در استان خبر داد.

به گزارش نافع، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، مصطفی پناهنده با اشاره به تأمین لاستیک یارانه‌ای از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و توزیع آن توسط انجمن‌های صنفی و عاملان فروش لاستیک به شکل روزمره، اظهار کرد: از ابتدای مرداد ماه سال جاری تأمین و توزیع لاستیک سنگین باری در دستور کار قرار گرفت که تاکنون 4 هزارو 500 حلقه لاستیک توزیع شده است.

وی با تأکید بر اینکه پیگیری مطالبات رانندگان در دستور کار است، گفت: پیگیری تحقق مطالبات به حق رانندگان ناوگان باربری مانند تأمین لاستیک در دستور کار مسئولان مربوطه و نمایندگان صنفی در این حوزه قرار دارد.

مدیرکل راهداری استان همدان حضور مستمر نیروها و رفع مشکلات ایجاد شده را از اولویت‌های کاری این اداره کل برشمرد و بیان کرد: حضور مستمر مسئولان در مراکز حمل و نقل بار و رصد امور مربوط به حمل و نقل کالا در کنترل و روان‌سازی فعالیت‌های این حوزه بسیار مهم و موثر است.

وی افزود: مشکلات به حق رانندگان در دست پیگیری و احصاء شدن است.

پناهنده با ابراز خرسندی از فعالیت رانندگان کالا و انجام بارگیری در سطح استان، تصریح کرد: خوشبختانه روز گذشته یک‌هزار و 760 بارنامه در سطح استان صادر شد.

وی ادامه داد: در همین راستا 28 هزار و 160 تن کالا نیز از پایانه‌های کالا در استان به مناطق مختلف کشور جابجا شد.

مدیرکل راهداری استان همدان خاطرنشان کرد: عمده کالاهای ارسال شده شامل محصولات کشاورزی، محمولات معدنی، انواع محمولات نفتی و سیمان بوده است.

گفتنی است، در استان همدان 97 شرکت حمل و نقل کالا وجود دارد که از این تعداد 92 شرکت فعال است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما