وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 مهر 1397 ساعت 09:12   |   کد مطلب: 33447
نایب رئیس جامعه هتلداران کشور از برگزاری نخستین همایش سراسری جامعه هتلداران ایران در چهارم مهرماه خبر داد.

به گزارش نافع، نخستین همایش سراسری جامعه هتلداران ایران روز چهارم مهر در تهران برگزار می‌شود که شهرام شیروانی از استقبال بی‌نظیر فعالان گردشگری از این همایش ملی خبر داد و اظهار کرد: این همایش با حضور بهره‌برداران، مالکان و فعالان صنعت هتلداری سراسر کشور در تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه از فعالان گردشگری سراسر ایران برای حضور در این همایش دعوت شده است، گفت: با نزدیک شدن به زمان برگزاری همایش استقبال بی‌نظیر فعالان گردشگری را برای حضور در مراسم شاهد هستیم.

نایب رئیس جامعه هتلداران کشور با بیان اینکه صنعت هتلداری کشور با مشکلاتی مواجه است، بیان کرد: کاهش مستمر مسافر، رسمیت یافتن فعالیت مراکز غیر معتبر و افزایش چشمگیر هزینه‌ها به ویژه حامل‌های انرژی از جمله مشکلات است.

وی با بیان اینکه همایش با حضور مسئولان ارشد برگزارمی‌شود، افزود: تلاش خواهیم کرد ضمن بررسی چالش‌های پیش روی صنعت هتلداری کشور، درباره راهکارهای برون رفت از این چالش‌ها نیز همفکری کنیم.

اختصاص 35 درصد محل فروش و درآمد هتل‌ها به پرداخت عوارض/این امر به وضعیت اقتصادی هتل‌ها لطمه می‌زند

شیروانی با تأکید بر اینکه امروزه از محل فروش و درآمد هتل‌ها، ۳۵ درصد به پرداخت عوارض اختصاص داده می‌شود، تصریح کرد: این امر به وضعیت اقتصادی هتل‌ها لطمه می‌زند که انتظار داریم با حمایت‌های دولت در معافیت و یا کاهش این عوارض شاهد رونق دوباره صنعت هتلداری باشیم.

دبیر نخستین همایش سراسری جامعه هتلداران ایران در پایان با تبریک فرا رسیدن روز جهانی گردشگری به فعالان این عرصه، یادآور شد: امیدواریم در آینده نزدیک بیش از پیش شاهد انسجام در برنامه‌ریزی‌ها و اجرای مدون برنامه‌های حوزه گردشگری باشیم.

گفتنی است چهارم مهرماه گروه‌های متعددی از مسئولان و فعالان گردشگری در صنوف دفاتر خدمان مسافرتی،  راهنمایان گردشگری و هتلداران و بخش‌های خدماتی رفاهی از استان همدان برای حضور در این همایش تخصصی راهی پایتخت خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت