وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 17:22   |   کد مطلب: 33444
مدیرعامل تعاونی سیب زمینی‌کاران بهار با بیان اینکه افزایش قیمت سیب زمینی بی‌سابقه است و سیب زمینی بذری نیز این قیمت را به خود ندیده است، گفت: 80 درصد سیب زمینی‌های بهار با قیمت ۴۰۰ تا ۶۵۰ تومان به فروش رفته است.

به گزارش نافع، ️طبق اعلام تعاونی سیب زمینی‌کاران، قیمت سیب زمینی خوراکی امروز دوم مهرماه ۹۷ به قیمت ۲۸۰۰ تا ۲۹۰۰ تومان رسید که این رقم طی چند سال اخیر کم سابقه است؛ این افزایش قیمت در حالیست که مدیرعامل تعاونی سیب زمینی‌کاران پیش‌بینی بیشتری از قیمت سیب زمینی کرده و اعلام کرده که سیب زمینی هنوز به قیمت واقعی خود نرسیده است.

مجید ریحانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، این قیمت را برای سیب زمینی بی‌سابقه دانست و اظهار کرد: تا کنون حتی سیب زمینی بذری نیز این قیمت را به خود ندیده است اما با این حال هنوز هم احتمال افزایش قیمت سیب زمینی وجود دارد.

وی در ادامه گفت: بالا رفتن قیمت تمام شده کاشت سیب زمینی و بالا رفتن تقاضا در کشورهای همسایه و داخل کشور باعث بالا رفتن قیمت این محصول شده است.

مدیرعامل تعاونی سیب زمینی‌کاران بهار بیان کرد: این افزایش قیمت سیب زمینی در حالیست که 80 درصد سیب زمینی‌های بهار با قیمت ۴۰۰ تا ۶۵۰ تومان به فروش رفته است.

انتهای پیام/ک

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت