وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت 10:29   |   کد مطلب: 33416
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان:
درخواست اعضای شورا برخورد قانونی با افراد متخلف در شهرداری همدان است
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان گفت: درخواست اعضای شورا برخورد قانونی با افراد متخلف در شهرداری همدان است؛ شورا از شفاف‌سازی و سالم‌سازی محیط شهرداری به طور قاطع حمایت می‌کند.

به گزارش نافع، اکبر کاووسی‌امید در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورا با اشاره به شفافیت و برخورد با فسادهای مالی در شهرداری، اظهار کرد: کارمندان و کارکنان شهرداری همدان افراد پاکدستی هستند اما تعداد اندکی به این مجموعه زحمتکش آسیب وارد می کنند.

وی با تأکید بر اینکه درخواست اعضای شورا بر این است که از طریق قانون با این افراد برخورد شود، گفت: ضروری است با هرگونه تخلف و عمل غیرقانونی که موجب آسیب رساندن به اعتبار کارکنان خدوم و زحمت‌کش شهرداری و تضییع حقوق شهروندان شود، بدون کوچک‌ترین اغماض و با جدیت برخورد شود تا بتوانیم از این طریق از بیت‌المال و حقوق مردم حفاظت کنیم. 

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای  شهر همدان بیان کرد: شورا از شفاف‌سازی و سالم‌سازی محیط شهرداری به طور قاطع حمایت می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به قیام امام حسین (ع) و واقعه عاشورا، افزود: مسیر ولایت صراطی است که ما را به بهتر زیستن و رستگاری هدایت می‌کند و در این راستا باید پیرو امام باشیم. 

کاووسی‌امید تصریح کرد: افرادی که مقابل امام حسین (ع) ایستادند، جهان بینی مادی داشتند و برای آنها قدرت و مادیات مهمترین مقوله بوده است.  

وی با تأکید بر اینکه باید از مکتب حسینی درس بگیریم و حسینی‌وار عمل کنیم، ادامه داد: باید مباحث مادی را در اختیار به سعادت رسیدن انسان به کار گیریم و مدیریت و سیاست‌گذاری این امور باید در کمیسیون بودجه برنامه‌ریزی شود.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای  شهر همدان خاطرنشان کرد: این کمیسیون متشکل از هفت عضور شورا، از نظر کمی و کیفی مطلوب بوده و بهره‌گیری از نظرات کارشناسان و نخبگان در راستای ارتقای بودجه شهرداری از اهداف ماست.

انتهای پیام/

دیدگاه شما