آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 13 تير 1397 ساعت 07:55   |   کد مطلب: 32800
رئیس پلیس آگاهی استان همدان از وقوع سرقت مسلحانه در شهرستان نهاوند خبر داد

به گزارش نافع، سرهنگ رضا زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، در تشریح این خبر توضیح داد: صبح امروز-سه‌شنبه 12 تیرماه- یک باب مغازه طلافروشی در شهر نهاوند مورد سرقت قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان با بیان اینکه تعداد سارقان هنوز مشخص نیست، اظهار کرد: سارقان فعلاً متواری هستند.

وی با اشاره به اینکه در این سرقت مسلحانه کسی زخمی و یا آسیب ندیده است، تصریح کرد: موضوع سرقت مسلحانه از این طلافروشی در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در جمع خبرنگاران، در تشریح خبر سرقت مسلحانه از طلافروشی در نهاوند توضیح داد: متأسفانه ساعت 9:55 امروز چهار فرد ناشناس با خودروی پژو 405 خاکستری در میدان ابوذر نهاوند اقدام به سرقت مسلحانه از طلافروشی کردند.

سرهنگ احمد ساکی ادامه داد: این افراد بلافاصله بعد از پیاده شدن از خودرو اقدام به تیراندازی کرده و وارد طلافروشی شدند و پس از گذشت سه دقیقه پس از جمع‌آوری طلاهای موجود در ویترین و اطراف آن به‌ وسیله همان خودرو متواری شدند.

وی با بیان اینکه بلافاصله نیروهای این یگان نسبت به اجرای طرح مهار در مبادی ورودی و خروجی شهرستان اقدام کردند، گفت: به طور قطع این سارقان با انجام عملیات انتظامی و اطلاعاتی توسط کارآگاهان پلیس به‌زودی دستگیر و به مقامات قضایی تحویل می‌شوند.
منبع:ایسنا
 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت