آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 21 دى 1396 ساعت 13:08   |   کد مطلب: 31136
در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی شهرستان بهار مطرح شد:
سهم 13.5 میلیون دلاری بهار از صادرات غیر نفتی
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بهار در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی شهرستان که صبح امروز در فرمانداری بهار برگزار شد، میزان صادرات غیر نفتی شهرستان در 7 ماه اول امسال را 13.1 میلیون دلار بیان کرد.

به گزارش نافع، جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی شهرستان بهار صبح امروز در فرمانداری شهرستان بهار تشکیل شد. علی بیات رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت هدف از این جلسه را دسترسی به آمار شهرستانی صادرات و طرح مسائل و مشکلات صادرکنندگان بیان کرد.

بیات در ادامه گفت: در این جلسه هماهنگی لازم با ادارات ذیربط به عمل می آید تا مشکلات صادرکنندگان حل شود و هدف ما به طور خاص روانسازی صادرات است.

وی در مورد آمار صادرات غیر نفتی شهرستان گفت: در این مورد برش شهرستانی موجود نیست، اما برای آنکه بتوانیم آمار دقیقی در رابطه با صادرات داشته باشیم با همکاری صادرکنندگان و کارشناسان آماری از میزان صادرات شهرستان تهیه کرده ایم که تا حدود 90 درصد به واقعیت نزدیک است.

بیات میزان صادرات شهرستان بهار در 7 ماه اخیر را در کل حدود 13.1 میلیون دلار از گمرک همدان بیان کرد و گفت: بیشتر اجناس صادر شده از شهرستان بهار سفال، سیب زمینی ، ظروف آلومینیومی، چینی آلات بهداشتی ، شوریجات و ترشیجات می باشد.

وی همچنین در مورد میزان صادرات سفال گفت: طبق این آمار در 7 ماه اول سال میزان  5.1 میلیون دلار  از گمرک همدان و میزان 9.5 میلیون دلار از کل گمرکات صادرات سفال داشته ایم.

منبع: بهارانه

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت