وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت 13:15   |   کد مطلب: 30138
رئیس دانشگاه صنعتی همدان گفت: مسئولان، اساتید و کارکنان این دانشگاه بخشی از حقوق خود را به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص دادند.

به گزارش نافع، به نقل از ایرناف محمود نیلی گفت: مدیران، اساتید و کارکنان این دانشگاه در راستای مشارکت در این امر خیر و کمک رسانی به حادثه دیدگان، یک تا سه روز از حقوق دریافتی خود را به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص دادند.

وی اضافه کرد: همچنین اساتید و کارکنان این دانشگاه ضمن ابراز همدردی خود با هموطنان حادثه دیده غرب کشور، آمادگی خود را جهت کمک به این مناطق اعلام کردند.

رئیس دانشگاه صنعتی همدان خاطرنشان کرد: وقوع زلزله در غرب کشور، به ویژه در استان کرمانشاه که موجب جان باختن و مصدومیت شمار زیادی از هموطنان عزیز شده، خرابی و خسارت مالی زیادی برای هم میهانمان، به بار آورده است، مایه تاسف و تاثر ملی شد.

نیلی افزود: این دانشگاه آمادگی کامل برای هرگونه همکاری و مشارکت در راستای کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور را دارد.

بیش از یکصد حقوق بگیر در دانشگاه صنعتی همدان فعالیت دارند.

به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر شامگاه یکشنبه گذشته، کرمانشاه را لرزاند. شدت این زمین لرزه به حدی بود که در اغلب استان های کشور و برخی کشورهای منطقه احساس شد.

این زمین لرزه در ساعت 21 و 48 دقیقه رخ داد و محل وقوع آن حوالی شهر 'ازگله' در استان کرمانشاه گزارش شده است.

طبق اعلام مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران محل دقیق وقوع این زلزله در طول جغرافیایی 45.9 و عرض جغرافیایی 34.84 و در عمق 11 کیلومتری زمین بوده است. همچنین در ادامه زمین لرزه هایی به بزرگی 4.6 و 4 ریشتر این منطقه را لرزانده و پس لرزه های این زمین لرزه ادامه دارد.

 

انتهای پیام /

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها