آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت 10:53   |   کد مطلب: 30133
مدیرکل کمیته امداد استان همدان از ارسال دومین محموله ۱۰ تنی مواد غذایی به مناطق زلزله‌زده خبر داد و گفت: این مواد غذایی که با کمک‌های مردم جمع‌آوری و یا تهیه شده است عصر امروز به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود.

به گزارش نافع،به نقل از تسنیم پیمان ترکمانه ضمن تشکر و قدردانی از محبت و کمک‌های مردمی شهروندان نوع‌دوست همدان برای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه اظهار داشت: عصر امروز محموله دوم نان، خرما و کنسرو کمیته امداد استان که در قالب 10 تن تهیه شده و به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال می‌شود.

وی با بیان اینکه مواد غذایی از جمله موارد ضروری در مناطق زلزله شده است، افزود: کمک‌های مواد غذایی در این چند روز به زلزله‌زدگان بسیار حیاتی است چرا که با مشکلاتی نظیر نبود آب و غذا روبه‌رو هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان ابراز کرد: امروز تهیه چادر کمی سخت است اما مردم می‌توانند با کمک‌های نقدی خود ما را در تهیه مواد غذایی و یا چادر برای اسکان زلزله‌زدگان کمک کنند.

ترکمانه با تأکید بر اینکه بر اینکه دومین محموله 10 تنی کمیته امداد که عصر امروز به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود متشکل از نان، خرما و کنسرو است، تصریح کرد: اولین محموله کمیته امداد عصر روز گذشته در قالب 10 تن به مناطق زلزله‌زده ارسال شد که متشکل از 40 هزار قرص نان، 9 هزار آب مدنی و 800 کارتن خرما بود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از گروه‌های مردمی و یا در قالب سایت‌های مجازی اقدام به جمع‌آوری کمک برای زلزله‌زدگان کرده‌اند که ارسال محموله‌ها برای آن‌ها سخت است، تأکید کرد: این گروه‌های مردمی می‌توانند پس از جمع‌آوری کمک‌ها این محموله‌ها برای ارسال آسان و راحت به کمیته امداد منتقل کنند چرا که کمیته امداد خودرو برای ارسال محموله‌ها در اختیار دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان اظهار داشت: شماره‌حساب 0109500950005 نزد بانک ملی یا شماره کارت 6037991899696672 آماده واریز کمک‌های نقدی شهروندان برای کمک‌رسانی و ارائه خدمات به شهروندان مناطق زلزله‌زده است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها