آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 16:14   |   کد مطلب: 30121
سرپرست اداره جمعیت هلال احمر اسدآباد خبر داد:
اعزام یک تیم واکنش سریع امدادی اسدآباد به منطقه آسیب‌دیده سرپل ذهاب
سرپرست اداره جمعیت هلال احمر اسدآباد از اعزام یک تیم واکنش سریع امدادی اسدآباد به منطقه آسیب دیده سرپل ذهاب خبر داد و گفت: در این تیم 4 نیروی نجاتگر و یک امبولانس اعزام شدند.

به گزارش نافع،به نقل ازآوای سید جمال؛ با اشاره به حادثه زلزله در شب گذشته، اظهار کرد: بلافاصله با رخداد این حادثه جلسه مدیریت بحرانی با حضور نجاتگران و مسئول امداد و نجات برگزار و فراخوان اعزام نیروهای پشتیبان از این حادثه را دادیم.

 

وی با اشاره به اینه بیشتر خسارت و آسیب در استا کرمانشاه بود و استان همدان هم به عنوان معین این استان است، افزود: در این زمینه شهرستان اسدآباد هم یک تیم امدادی با هماهنگی ستاد بحران استان متشکل از نجاتگران و یک دستگاه آمبولانس مجهز به وسایل امدادی در ساعت 12:50 دقیقه شب گذشته به شهرستان سرپل ذهاب اعزام کردیم.

 

سرپرست اداره جمعیت هلال احمر اسدآباد با اشاره به نزدیکی شهرستان اسدآباد به کرمانشاه یک تیم واکنش سریع و ارزیاب با تجهیزات کامل از این جمعیت به منطقه آسیب‌دیده اعزام شدند، خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز نیروهای پشتیبان آواربرداری و اسکان اضطراری و تخصصی شهرستان در حال آماده باش هستند.

 

وی با اشاره به اینکه این حادثه زلزله در اسداباد یک هشدار بود که باید در مقابل اینگونه حوادث خودرا مجهز و در حال آماده باش باشیم، افزود: با توجه به خطر پذیر بودن اکثر نقاط ایران و البته شهرستان اسدآباد باید آموزش‌های خودامدادی و دیگر امدادی را همه آحاد جامعه فرا بگیرند.

 

اعتصام از همشهریان اسدآباد خواست نسبت به فراگیری آموزشهای امدادی در اداره جمعیت هلال احمر اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها