آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 10:26   |   کد مطلب: 30115
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان خبر داد:
اعزام 9 تیم عملیاتی به استان کرمانشاه
مدیر عامل جمعیت هلال احمر از اعزام 9 تیم عملیاتی و 5 دستگاه آمبولانس به منظور کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نافع،بهروز کارخانه در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه بر اساس زلزله شب گذشته،9 تیم عملیاتی به استان کرمانشاه اعزام شدند،گفت:این تعداد شامل 41 نفر نیروی عملیاتی است.

 

وی ادامه داد:همچنین درهمین راستا 5 دستگاه آمبولانس به همراه 10 دستگاه سایر خوردوها از سوی جمعیت هلال احمر استان به استان کرمانشاه اعزام شد که بر اساس آخرین گزارشات، تیم های عملیاتی ما همراه با دیگر تیم های اعزامی از سراسر کشور مشغول به کمک رسانی به هموطنانمان هستند.

 

کارخانه اعلام کرد:از شب گذشته 9 تیم عملیاتی شامل تیم های واکنش سریع،پیش رو،آواربرداری،کمک های اولیه،اسکان،روابط عمومی،پشتیبانی و درمان به منطقه مذکور اعزام شدند.

 

وی بیان کرد: با توجه به اینکه استان همدان در حوادث و سوانح معین استان کرمانشاه است از دیشب تا همین ساعت تجهیزات را اعزام کردیم.

 

وی اعلام کرد:5 دستگاه آمبولانس، تیم اسکان اضطراری و آواربرداری، تیم‌هایی با سگ‌های جست‌وجوگر، تیم درمان، تیم پیشرو و تیم واکنش سریع به استان کرمانشاه اعزام شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها