آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 1 مرداد 1396 ساعت 10:53   |   کد مطلب: 28258
مدیر شعب بانک کشاورزی در استان همدان خبر داد:
آغاز طرح ضربتی اعطای تسهیلات ازدواج بانک کشاورزی استان همدان
مدیر شعب بانک کشاورزی در استان همدان گفت: در آستانه تولد حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها و آغاز دهه کرامت طرح ضربتی اعطای تسهیلات قر ض‌الحسنه ازدواج در بانک کشاورزی استان همدان آغاز شد.

به گزارش نافع، مسعود رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به آغاز طرح ضربتی اعطای تسهیلات ازدواج افزود: بر اساس تفاهم صورت پذیرفته با بانک مرکزی جمهوری اسلامی و در راستای اجرای بند ج تبصره 16 قانون بودجه سال 1396 در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان در صف سامانه ازدواج، این بانک ظرف مدت دو  ماه ابتدای مرداد ماه تا پایان شهریور ماه سال جاری نسبت به اعطای ضربتی تسهیلات ازدواج اقدام می‌کند.

وی با اشاره به تکلیف کلیه شعب در اخذ تنها یک ضامن معتبر مطابق قوانین و مقررات جاری بانک گفت: همکاران بانک کشاورزی موظفند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تکمیل پرونده و پرداخت تسهیلات به متقاضیان در شعب اقدام کنند.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان یادآور شد: بانک کشاورزی استان همدان تا پایان تیرماه سال جاری 161 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به تعداد یک هزار و 581 نفر از متقاضیان پرداخت کرده که از نظر مبلغ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 435 درصد و از نظر تعداد 204 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به زوج‌هایی که بیش از یک سال از تاریخ عقد آنها گذشته و تسهیلاتی دریافت نکرده‌اند، اظهار داشت: زوج‌های جوان تا دو سال پس از تاریخ عقد می‌توانند نسبت به دریافت وام ازدواج اقدام کنند.

رضایی خطاب به دریافت‌کنندگان وام گفت: از دریافت‌کنندگان وام درخواست داریم حتی‌الامکان نسبت به خرید کالای ایرانی اقدام کنند تا منجر به ایجاد اشتغال و رونق نسبی در بازار شوند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت