دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 دی 1395 ساعت 14:42   |   کد مطلب: 24494
فرماندار رزن
فرماندار شهرستان رزن از تخصیص 2 میلیارد ریال براي ساخت محل نمایشگاه عرضه محصولات شهرستان رزن خبر داد.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از رزن، فتحعلی حسینی ظهر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان رزن اظهار کرد: شهرستان رزن به علت قرار گرفتن در یکی از مسیرهای اصلی ورودی غرب کشور و همچنین تردد مسافرین از این مسیر می‌توان از این ظرفیت برای معرفی و عرضه محصولات شهرستان رزن و صنایع دستی این منطقه استفاده کرد.

وی با اشاره به معافیت معالیاتی سرمایه‌گذارانی که در شهرستان رزن اقدام به سرمایه گذاری می کنند اظهارداشت: طبق ماده 132 امور مالیاتی سرمایه‌گذارانی که اقدام به سرمایه‌گذاری در شهرستان رزن می‌کنند تا 20 سال از پرداخت مالیات معاف هستند.

فرماندار رزن خاطرنشان کرد: طبق برآوردهای  صورت گرفته مجموعه طرح‌های صنعتی و واحدهای تولیدی که با ظرفیت کم کار می‌کنند با تزریق 518 میلیارد تومان یک‌هزار و 89 شغل در همین حوزه به ظرفیت اشتغال شهرستان اضافه می‌شود. 

وی معیار اصلی ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان رزن را بیمه شدن افراد در تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: طبق آمار اداره تامین اجتماعی رزن در سال 93 بیش از 860 شغل ایجاد شده که این تعداد در سال 94 به یک‌هزار و 537 شغل و در هشت ماهه سال جاری به 600 شغل رسیده است.

حسینی از جمعیت 3 هزار نفری جوانان بیکار در رزن خبر داد و افزود: از میزان بیکاران موجود در رزن 800 نفر را فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تشکیل می‌دهند لذا توجه و حمایت از طرح‌های مشارکتی نقش بسزایی در ایجاد اشتغال و همچنین افزایش تولید و در نتیجه کاهش بیکاری خواهد داشت.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت