دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

 

تاریخ : پنجشنبه 9 دی 1395 ساعت 13:20   |   کد مطلب: 24258
همزمان با فرا رسیدن یوم ا... 9 دی مراسم بزرگداشت این حماسه در شهرهای مختلف استان همدان برگزار شد.

به گزارش نافع، در مرکز استان این مراسم در آستان مقدس امامزاده عبدا...(ع) برگزار شده و قشرهای مختلف حضور یافتند.

 

 

 

 

 

فتنه 88 از پیشانی سران فتنه پاک نخواهد شد

معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در این مراسم با اشاره به وعده خداوند که اگر تقوا داشته باشید قدرت تشخیص به تو می‌دهد گفت: روز نه دی یک وعده الهی است و روزی بود که بصیرت مردم تجلی پیدا کرد و مردم تقواپیشه کردند و خداوند قدرت تشخیص حق از باطل را به آنان داد.

سردار سالار آبنوش با اشاره به سخنان رهبری که رودخانه خروشان و زلال آمد و در مسیرش همه را پاک کرد گفت: آن‌هایی که مردد بودند آن‌هایی که در تشخیص دچار تردید بودند آمدند و به خیل مؤمنین پیوستند لذا ما در این ایام 8 ماه فتنه با افرادی درگیر بودیم که در نه دی فریاد مرگ بر آمریکا را از زبانشان شنیدیم.

وی با اشاره وجود سردار همدانی در ایام فتنه گفت: این فرد با تأسی از شهدا در فتنه 88 که دشمنان لحظه‌به‌لحظه برای براندازی نظام برنامه‌ریزی می‌کردند این  مرد الهی با یک موتور تهران را هدایت می‌کرد .

آبنوش با اشاره به درخواست شهید همدانی مبنی بر گذاشتن اسم انصارالحسین(ع) بر روی لشگر سپاه همدان گفت: هدف وی از گذاشتن این اسم این بود که بگوید اگر در زمان امام حسین (ع) نبودیم الآن دیگر هستیم و در فتنه 88 که همه فکر کرده بودند کار تمام‌شده است امام حسین به کمک ما آمد.

آبنوش با اشاره به اینکه دشمنان هرروز در حال برنامه‌ریزی برای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند گفت: این‌ها در همه برنامه‌هایشان شکست خوردند و همچنان حیران هستند و این به دلیل آن است که هنوز دست خدا و نقش امام حسین (ع) در انقلاب اسلامی را درک نکردند.

وی در پاسخ به سؤال عده‌ای که با مدعی روشن‌فکر بودن می‌گویند دیگر 9 دی بس است گفت: می‌خواهم جواب آن‌ها را بدهم من در یک جلسه‌ای بودم که درآن آقای مهاجرانی به سردار همدانی گفت دیگر یادواره شهدا بس است سبب کینه بین ما و مردم عراق نشوید و شهید بزرگوار در پاسخ به آن‌ها گفت ما این یادواره هارا برگزار نمی‌کنیم بلکه آحاد مردم برگزار می‌کنند.