وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 1 آذر 1401 ساعت 13:57   |   کد مطلب: 42904
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از بازگشایی قفل واگذاری اراضی ناحیه صنعتی لالجین ۲ با رویکرد حمایتی دولت سیزدهم خبر داد و گفت: تولیدکنندگان متقاضی دریافت زمین در این ناحیه باید از تاریخ بیست و هشتم آبان ماه تا سوم آذر سال جاری اسناد مزایده را خریداری کنند.

به گزارش نافع، مصطفی حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه قفل واگذاری اراضی صنعتی لالجین ۲ با رویکرد حمایتی دولت سیزدهم گشوده شده است اظهار کرد: اراضی ناحیه صنعتی لالجین ۲ بعد از گذشت دو سال آماده واگذاری به متقاضیان شده است.

وی با اشاره به اینکه شرایط واگذاری با توجه به تعداد متقاضیان از مسیر فرآیند مزایده عمومی همراه با اهمیت سنجی پیگیری می‌شود افزود: بر اساس سیاست‌های حمایتی دولت مقرر شد صرفا ۳۵ درصد از مبلغ نهایی اراضی به صورت نقد و باقی به صورت اقساط دریافت شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان متقاضی دریافت زمین در این ناحیه باید از تاریخ بیست و هشتم آبان ماه تا سوم آذر سال جاری اسناد مزایده را خریداری کنند یادآور شد: با مراجعه به سامانه  www.setadiran.ir اسناد مزایده را خریداری و به نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

پایان پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت