وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 19 مرداد 1401 ساعت 22:14   |   کد مطلب: 42784
محمود قاسمی با اشاره به انتشار بیانیه ای در روز عاشورا توسط یکی از سران فتنه اظهار کرد: در این بیانیه سران فته به نبال این بوده که جنایت های فتنه گران در عاشورای سال ۸۸ تحت الشعاع قرار بدهد.

محمود قاسمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به انتشار بیانیه ای در روز عاشورا توسط یکی از سران فتنه اظهار کرد: در این بیانیه سران فته به نبال این بوده که جنایت های فتنه گران در عاشورای سال ۸۸ تحت الشعاع قرار بدهد.

وی افزود: در بخشی از این بیانیه میرحسین موسوی توهینی به ابووهب و قهرمان مبارزه با داعش داشته است که نشان از کینه آنان به سردار همدانی است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه شهید همدانی در خارج از ایران و بین استراتژیست های نظامی شناخته تر است تا در بین ایرانیان تصریح کرد: با یک جست و جوی ساده نظر اندیشمندان بزرگ جهان در عرصه های دفاعی و نظامی درباره شهید همدانی رو به رو خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه شهید همدانی یکی از بزرگترین استراتژیست های جبهه مقاومت است، تصریح کرد: بر اساس نظریه های اندیشمندان بزرگ دنیا در عرصه های نظامی و دفاعی شهید همدانی دارای نبوغ فراوان در تشکیل جبهه های پدافندی و مقاومت بود.

قاسمی گفت: هنر دفاعی و هنر جنگی حاج حسین همدانی یکی از برجسته ترین استراتژیست های جهانی را از این سردار بزرگ ساخته است.

وی با بیان اینکه سردار همدانی در دوران زندگی خود در پنج جبهه مختلف جنگید، تصریح کرد: سردار همدانی پیش از انقلاب بارها توسط ساواک دستگیر و توسط ساواک شکنجه شد و یکی از انقلابی های بزرگ ایران است.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: پیش ازآغاز جنگ تحمیلی سردار همدانی در در دومین جبهه مبارزاتی خود یعنی در کردستان به جنگ با نفاق و تجزیه طلبان رفت.

وی افزود: سردار همدانی در دوران جنگ تحمیلی جزء فرماندهان تراز اول جنگ بود و مسئولیت های کلیدی و مهمی داشته است و نقش شهید همدانی در این دوران بر کسی پوشیده نیست.

قاسمی مقابله با فتنه داخلی را چهارمین جبهه مبارزاتی سردار همدانی عنوان کرد و گفت: هنگامی که فتنه آمریکایی ۸۸ در تهران و برخی دیگر از استان ها رقم خورد شهید همدانی فرمانده سپاه تهران بود.

وی افزود: شهید همدانی به صورت مستقیم به مقابله با فته گرانی که به دنبال عوض کردن نظام بودند برخواست و اگر امروز لیدرهای فتنه همچون میر حسین موسوی و فائزه هاشمی کینه شدیدی از حاج حسین همدانی داشته به همین دلیل است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مقبله با داعش و دشمنان خارجی پنجمین جبهه مبارزاتی شهید همدانی بود، عنوان کرد: شهید همدانی گمنام سال های سال در سوریه اقدام به راه اندازی جیش الوطنی کرد.

وی افزود: شهید همدانی تفکر بسیجی را در منطقه اشاعه داد و یکی از اصلی ترین عوامل پیروزی در مقابل داعش بود و کارهای بزرگی در جبهه مقاومت انجام داد.

قاسمی با بیان اینکه سردار همدانی بیش از چهل سال برای دفاع از دین و ناموس و آرمان های نظام در پنج جبهه مبارزه کرد، گفت: شهید همدانی یک شخصیت بین المللی است که اندیشمندان به نبوغ نظامی آن اشاره مستقیم دارند.

وی گفت: اگر امروز یکی از سران فتنه علی رغم محبتی که نظام به وی داشته در سالگرد فتنه ۸۸ به سردار همدانی حمله می کند نشان از کینه باقی مانده از آن سال است.

این کارشناس مسائل سیاسی به سوابق میرحسین موسوی در جاسوسی در دفتر نخست وزیری و انتصاب وی به منافقین توسط شهید آیت اشاره و تصریح کرد: میر حسین موسوی در سال ۸۸ حمله کنندگان به عزاداران حسینی را خداجو نامید و این در حالی بود که آمریکا و اسرائیل آنان را سربازان خود خوانده بودند.

وی تاکید کرد: توهین های میرحسین موسوی به شهید همدانی همانند کسی که برای خاموشی آ،تاب بر آن خاک می پاشد که جز رسوایی برای خودش چیز دیگری به همراه ندارد.

وی به ضرب المثل “پوزه سگ دریا نجس نمی شود” اشاره کرد و گفت: هر چه سران فتنه به سرداران بزرگ ایران حمله کنند جز رسوایی برا خودشان مسئله دیگری به همراه ندارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت