وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 تير 1401 ساعت 08:01   |   کد مطلب: 42706
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان اعتبار و آبروی این شهر است.

به گزارش نافع، محمود مسگریان در در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا، با بیان اینکه طبق تعاریف تیم داری حرفه‌ای، تیم فوتبال شهرداری حرفه‌ای نیست، گفت: تیم فوتبال شهرداری مزایایی را برای مدیریت شهری به دنبال دارد از جمله اینکه اعتبار و آبروی شهر همدان است اما باید بر اساس برنامه مشخص شود که چگونه برای این تیم هزینه صورت پذیرد.

مسگریان با بیان اینکه شهرداری با مشکل منابع مالی و پرداخت ها مواجه است، اظهار داشت: اعضای شورای شهر حق تصمیم‌گیری بر ماندگاری یا واگذاری این تیم را دارند بر این اساس باید تصمیم‌گیری صورت پذیرد.

وی اضافه کرد: ضمن حفظ تیم فوتبال شهرداری همدان باید از اسپانسر و ظرفیت بخش خصوصی بهره گرفته شود تا همه هزینه‌ها بر عهده شهرداری نباشد همچنین مشخص شود چند درصد هزینه‌های فوتبال توسط اسپانسر و چند درصد توسط شهرداری تامین می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: می‌توان از ظرفیت تبلیغات محیطی ورزشگاه برای درآمدهای فوتبال شهرداری نیز استفاده کرد.

* مردانی: تیم فوتبال شهرداری همدان الگویی موفق برای جوانان شهر است

معاون خدمات شهری شهرداری همدان هم در این جلسه با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به جوانان، اظهار داشت: مقام معظم رهبری تحصیل، تهذیب و ورزش را از عوامل موفقیت جوانان برشمرده‌اند و با توجه به اینکه یکی از آیتم های مهم بحث ورزش است و ما موظفیم به این موضوع مهم بپردازیم.

حسین مردانی با بیان اینکه در جامعه جهانی همه اقشار به فوتبال علاقه داشته و تب فوتبال دامن همگان را گرفته است، گفت: این علاقه در قشر نوجوان و جوان بسیار زیاد است براین اساس باید برای آنها الگو سازی کنیم.

مردانی اضافه کرد: اگر یک تیم موفق فوتبال در همدان داشته باشیم می توانیم با استفاده از ظرفیت آن برای جوانان و نوجوانان شهر خود الگوسازی، مدل‌سازی و برندسازی انجام دهیم که این امر نیازمند هزینه‌های هنگفتی است .

وی با بیان اینکه هزینه در حوزه ورزش خود نوعی سرمایه گذاری فرهنگی ورزشی است، گفت: در حال حاضر اسم و نام تیم فوتبال شهرداری همدان به عنوان الگو و برندی موفق برای این شهر تبدیل شده است که ما باید با بررسی‌های کارشناسانه و نظارت دقیق این تیم را به سمت الگوسازی برای جوانان و نوجوانان سوق دهیم و از ظرفیت آن در امر فرهنگ سازی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت