وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 دى 1400 ساعت 09:10   |   کد مطلب: 42360
رییس هیات کشتی استان همدان با دفاع از عملکرد کشتی گیران اعزامی استان در مسابقات قهرمانی کشور گفت: کسب سه نشان برنز از سوی جوانان آینده دار استان کارنامه قابل قبولی است.

به گزارش نافع، «حمیدرضا یاری» روز سه‌شنبه در گفت و گو باخبرنگارما اظهار داشت: مقام چهارمی تیم همدان در شرایطی به دست آمد که دوره قبل مقام پنجم را داشتیم.

وی اضافه کرد: در دوره قبل تیم منتخب همدان متشکل از نام آوران و کشتی گیران مطرح و باتجربه نظیر میثم مصطفی جوکار، مسعود کمروند و مهران میرزایی بود اما امسال با ترکیبی از جوانان گام به میدان قهرمانی کشور گذاشتیم.

یاری تصریح کرد: تیم امسال ما جوان و آینده دار است که به طور قطع مسیر درخشانی را در پیش دارند ضمن اینکه به گواه کارشناسان سطح کیفی و فنی این دوره از رقابت‌ها بسیار بالا بود.

رییس هیات کشتی استان همدان خاطرنشان کرد: هدف ما در مسابقات امسال حضور جوانان در میدان باتجربه‌ها بود تا بتوانیم آینده‌سازی خوبی برای کشتی استان داشته باشیم.

یاری یادآور شد: کسب سهمیه جام بین المللی تختی هم امتیاز خوبی است و با حمایت همه جانبه از کشتی گیران استان، آماده مسابقات آینده می‌شویم.

کشتی گیران آزادکار همدانی در مسابقات قهرمانی کشور نتیجه‌ای بهتر از سه مدال برنز کسب نکردند.

رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه‌ انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم هفته گذشته با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر اوزان مختلف در مجموعه‌ آزادی شهر گرگان پایان یافت.

در بخش تیمی همدان پس از مازندران، تهران و کرمانشاه در رده چهارم قرار گرفت اما در بخش انفرادی تنها سه نشان برنز نصیب این استان شد.

میثم فیروز آبادی در وزن ۵۷ کیلوگرم، سعید انوری در ۶۱ کیلوگرم، داریوش ولی زده در وزن ۶۵ کیلوگرم، یوسف کامرانی در ۷۰ کیلوگرم، حسن قاسمی در ۷۴ کیلوگرم، جمال خدابنده لو در ۷۹ کیلوگرم، امید کولیوند و هادی وفایی پور در وزن ۸۶ کیلوگرم، حسین رسولی و مهدی حاجیلوییان در ۹۲ کیلوگرم، دانیال شریعتی نیا در وزن ۹۷ کیلوگرم و ابوالفضل بربط در وزن ۱۲۵ کیلوگرم ترکیب تیم همدان در این مسابقات را تشکیل دادند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت