وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 27 دى 1400 ساعت 13:47   |   کد مطلب: 42349
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: در نیم سال تحصیلی دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰، دانشگاه‌های استان با ظرفیت صد درصدی بازگشایی می‌شود.

به گزارش نافع، مهدی باب الحوائجی صبح امروز در کمیسیون دانشجویی استان همدان با بیان اینکه مدیریت جهادی و انقلابی مدنظر مقام معظم رهبری در شرایط خاص ظهور و بروز می‌یابد اظهار کرد: بنا به دستور رئیس جمهوری دانشگاه‌ها باید بازگشایی شود.

وی با بیان اینکه مدیران دانشگاه‌ها مدیریت لازم در راستای حل مشکلات برای عادی شدن شرایط را اعمال کنند افزود: از همه ظرفیت‌های استان برای بازگشایی دانشگاه استفاده شود.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان با اشاره به اینکه برای نیمسال تحصیلی دوم، دانشگاه‌ها با ظرفیت صد درصدی باز می‌شود تصریح کرد: همه کلاس‌ها و فعالیت‌ دانشگاه‌ها به صورت حضوری انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استان باید به حالت اولیه بازگردد ادامه داد: فرزندان امروز متولیان آینده کشور هستند بنابراین باید باسواد تربیت شوند.

باب‌الحوائجی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال این است که دانشگاه‌های ما تعطیل شود گفت: مهار کرونا با مدیریت خوب دولت سیزدهم، انجام واکسیناسیون، رعایت پروتکل‌ها و... در وضعیت خوبی قرار دارد.

باب‌الحوائجی با بیان اینکه امروز ما مراقبت می‌کنیم تا پیک جدیدی شروع نشود بنابراین تعطیلی در کار نیست افزود: دانشجویانی که واکسن نزدند، باید اقناع شوند و نسبت به واکسیناسیون اقدام کنند.

وی ضمن تاکید بر اینکه دانشگاه‌ها با ماموریت و انتقال دانشجویان به محل زندگی خود موافقت کنند و مقاومت به خرج ندهند تصریح کرد: خوابگاه‌های خصوصی که پیش از این خدمات ارائه می‌دادند، در مسیر راه‌اندازی مجدد قرار گیرند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه اعتبارات دانشگاه‌ها از محل تملک دارایی، در بهمن ماه اختصاص یابد تا مشکلات آنها برطرف شود خاطرنشان کرد: سازمان صمت، برای تأمین آذوقه خوابگاه‌ها و غذاخوری دانشگاه‌ها کمک کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت