وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 30 آبان 1400 ساعت 20:10   |   کد مطلب: 42164
فرمانده انتظامی اسدآباد از کشف هفت کیلو و ۱۸۸ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و سوخته در این شهرستان از یک زوج خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ" افشین یاری" روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر انتقال مواد مخدر از شهرستان های همجوار به اسدآباد توسط یک زوج با یک دستگاه خودرو وانت پیکان، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و اطمینان از صحت موضوع، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان به منظور کنترل خودروهای عبوری به محور کنگاور - اسدآباد اعزام شدند.

فرمانده انتظامی اسدآباد اضافه کرد: ماموران هنگام کنترل این جاده خودروی قاچاقچیان را مشاهده کرده و آن را با شگردهای خاص پلیسی متوقف کردند.

سرهنگ‌ یاری ادامه داد: هفت کیلو و ۱۸۰ گرم تریاک به همراه هشت گرم سوخته و یک حقه وافور که به طرز ماهرانه ای در داخل اتاق خودرو جاساز شده بود کشف، راننده به اتفاق همسرش دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با تاکید بر استمرار مبارزه قاطع پلیس با سوداگران مرگ، از عموم مردم خواست با اعلام به موقع هرگونه فعالیت مشکوک به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، پلیس را انجام ماموریت ها یاری کنند.

 با اجرای بیش از هفت هزار عملیات پلیسی از ابتدای سال جاری تاکنون حدود چهار هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان همدان کشف و هفت هزار و ۳۶۶ قاچاقچی، معتاد و تهیه و توزیع کننده مواد نیز دستگیر شدند.

سه هزار و ۶۲۱ حلقه لاستیک احتکاری در همدان کشف شد

جانشین انتظامی استان همدان، از شناسایی انبارهای احتکار لاستیک و کشف سه هزار و ۶۲۱ حلقه لاستیک خبر داد.

سرهنگ "رضا زارعی" روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان همدان با تشدید اقدامات کنترلی در مبارزه با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، ۶ انبار لاستیک به تعداد سه هزار و ۶۲۱ حلقه لاستیک کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش کالاهای مکشوفه ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است افزود: ۶ متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

جانشین انتظامی استان همدان گفت: محتکران با جمع آوری و نگهداری اجناس و کالاهای اساسی به سود و ثروت های سرشار دست یافته و دستیابی مردم به کالاهای مورد نیاز خود را با مشکلاتی رو به رو می کنند.

سرهنگ زارعی اضافه کرد: اقدامات این افراد هر چند وقت یکبار موجب گرانی یک یا چند قلم کالای اساسی می شود بنابراین مبارزه با احتکار امری ضروری و در اولویت ماموریت های پلیس است.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت