وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 26 مهر 1400 ساعت 15:15   |   کد مطلب: 42066
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: به مناسبت هفته وحدت، صد درصد جرائم دیرکرد کتاب‎های امانتی به کتابخانه‌های عمومی از 25 مهر تا دوم آبان ماه به شرط بازگشت کتاب به کتابخانه‌ها، بخشیده می‌شود.

به گزارش نافع، عاطفه زارعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن هفته وحدت اظهار کرد: به سبب شیوع ویروس کرونا متاسفانه در ۱۹ ماه گذشته کتابخانه‌های عمومی با تعطیلی‌های متعدد روبرو بودند، از این رو کتاب‌های بسیاری در دستان اعضا باقی مانده و به کتابخانه عودت داده نشده که شامل جریمه دیرکرد می‌شوند.

وی افزود: به منظور بازگشت این کتاب‌ها، طرح تشویقی بخشش جرائم به مناسبت هفته وحدت از ۲۵ مهرماه تا دوم آبان ماه در کتابخانه‌های عمومی استان همدان اجرا می‌شود و افراد می‌توانند بدون پرداخت هزینه کتاب خود را به کتابخانه بازگردانند و مجدداً منابع مورد نیاز را به امانت بگیرند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تصریح کرد: افرادی که در سابقه خود تأخیر در بازگشت کتاب داشته باشند، امکان دریافت خدمات کتابخانه‌ها را نخواهند داشت به همین منظور از مردم و اعضا درخواست می‌شود کتاب‌های امانتی را به کتابخانه‌ها بازگردانند.

وی در پایان سخنانش افزود: این اقدام باعث می‌شود افراد بیشتری از منابع موجود در کتابخانه‌های عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت