وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 1 مهر 1400 ساعت 11:00   |   کد مطلب: 41923
جانشین انتظامی استان همدان از توقیف سه دستگاه خودروی حامل کالای خارجی قاچاق و کشف یک‌هزار و ۲۶۰ کیلوگرم مواد خوراکی خارجی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش نافع، رضا زارعی در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان از توقیف خودرو‌های حامل کالای خارجی و قاچاق در همدان خبر داد و اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با تشدید اقدامات کنترلی و حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی، به سه دستگاه خودروی سواری که با سرعت زیاد و حرکات مخاطره‌آمیز در حال تردد بودند، مشکوک شده و به آنها دستور ایست دادند.

وی با اشاره به اینکه رانندگان خودروها بدون توجه به دستور پلیس با سرعت متواری شدند گفت: با شگردهای خاص پلیسی این خودروها متوقف و در بازرسی از آنها، یک‌هزار و ۲۶۰ کیلوگرم مواد خوراکی خارجی و قاچاق کشف شد.

جانشین انتظامی استان همدان بیان کرد: ارزش کالاهای کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، ۲ میلیارد ریال برآورد شده و چهار متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نیز می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت